Connect with us
Japonsko

Asie

Z Budapešti do Japonska: Okinawa, Tokio, Osaka a další od 12 790 Kč

Z Budapešti do Japonska: Okinawa, Tokio, Osaka a další od 12 790 Kč

Japonsko, země komixů i vlaků, které vždy přijedou na čas. Není to ale jen tohle, země vycházejícího slunce rozprostírající se na několika ostrovech nabízí na jedné straně moderní a pulzující města a inoavtivní řešení, na druhé tisíce půvabných zahrad a chrámů, japonské divadlo kabuki, čajové obřady, autentickou kuchyni a nádhernou přírodu v čele s posvátným symbolem Japonska, sopkou Fudži. Jestli tě tato jedinečná kombinace láká, vyraz. Nejvýhodnější letenky momentálně hlásí Budapešť – Okinawa, Fukuoka, Tokio, Nagoya a Osaka od 12 790 Kč.

Reklama

Akční letenky do Japonska

 • Letíš zpátečně z Budapešti s jedním přestupem v Šanghaji (týká se měst Okinawa, Fukuoka, Nagoya, Osaka). Případně můžeš zvolit open-jaw alternativu s příletem do Tokia a odletem z Osaky.
 • Let operují aerolinky Shanghai Airlines společně s China Eastern Airlines.
 • Vybíráš z termínů od listopadu do začátku prosince 2023.
 • Cena zahrnuje let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo a 2x23kg odbavené zavazadlo.

Kam se vydáš?

 • Okinawa: Je japonským ostrovním rájem, který cestovatelům nabízí nádherné pláže, azurové vody a fascinující kulturní dědictví. Poslechni si tradiční hudbu a ochutnej místní speciality. Případně si to namiř k podmořským jeskyním nebo vyzkoušej šnorchlování.
Okinawa

 • Fukuoka: Energické a přívětivé město, které kombinuje bohatou historii s moderním životním stylem. Z místního hradu budeš mít perfektní výhled na město a v parku Maizuru si užiješ všudypřítomný klid. Nezapomeň vyrazit na slavnou specialitu, ramen.
 • Tokio: Metropole plná kontrastů a nekonečných možností ti nabídne mnoho atrakcí a nezapomenutelných zážitků. Zavítej do chrámu Sensó-dži, užij si výhled z budovy Tokyo Skytree, zástupce moderní architektury, a samozřejmě nevynechej ochutnávku sushi.
Tokio

 • Nagoya: Také Nagoya je směsí moderního i historického. Kromě míst jako je chrám Atsuta se proslavila rovněž automobilovým průmyslem, nadšenci jistě nevynechají návštěvu muzea Toyota.
 • Osaka: Typická je její pulzující energetická atmosféra, moderní architektura a bohatá gastronomická scéna. Hlavní turistickou atrakcí je hrad Ósaka nebo slavná čtvrť Dotonbori, která proslula svými neonovými reklamami.
Ósaka

Inspiruj se našimi cestopisy

Doklady potřebné k cestě do Japonska

V případě, že se nechystáš v Japonsku strávit více než 90 dnů, tak na pouhou návštěvu nepotřebuješ vízum. Stačí ti platný cestovní pas, který musí být platný ještě aspoň 6 měsíců po návratu z Japonska. 

Podmínky vstupu do Japonska

S platností od 29. dubna 2023 Japonsko zrušilo všechna covid vstupní opatření. Cestující se již nemusí prokazovat očkovacím certifikátem, negativním testem a nemusí vyplňovat ani aplikaci Fast Track.

Japonsko

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru