Connect with us
Pláž na Jamajce v Karibiku

Novinky

Vstup na Jamajku: nově stačí online formulář

Vstup na Jamajku: nově stačí online formulář

Jamajská vláda s okamžitou platností rozhodla, že cestující musí před vstupem na Jamajku vyplnit online formulář deklarace cestujícího. Ten je rovněž známý také jako elektronický C5. Papírové formuláře již nebudou akceptovány.

Reklama

Pokud turista cestuje s manželem či manželkou nebo dětmi mladšími 18 let, stačí vyplnit jedno prohlášení. Všichni ostatní budou muset vyplnit svůj vlastní formulář.

Online formulář je povinný pro všechny cestující na Jamajku. Najdeš ho na tomto odkazu.

Jamajka odstranila s účinností od 15. dubna 2022 všechny vstupní požadavky. Test před odletem, který platil pro mezinárodní přílety na Jamajku, byl posledním zbývajícím omezením souvisejícím s onemocněním covid-19. Ve stejný den byly zrušeny i povinné roušky či respirátory.

Do země tak už cestujeme stejně jednoduše jako před pandemií.

Jamajka

Akční letenky na Jamajku

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru