Connect with us
Havaj

Amerika

MEGA: HAVAJ od 8 490 Kč! Rezervuj letenky za rekordně nízkou (AKCE SKONČILA)

MEGA: HAVAJ od 8 490 Kč! Rezervuj letenky za rekordně nízkou (AKCE SKONČILA)

Tato nabídka se nedá odmítnout! Vypelikánovali jsme extrémně levné letenky z Amsterdamu na Havaj. Ráno jsme ti napsali o ceně 8 990 Kč a teď jsme objevili další kombinaci a to už za 8 490 Kč. Super levné letenky můžeš i dál objednávat na konec roku 2021, od září do prosince 2021.

Reklama

Jde o kombinaci letenek British Airways a American Airlines, takže tě cestou čekají dva přestupy (Helsinky nebo Londýn a Los Angeles), což je při cestě na Havaj úplně běžné. Zajisti si parádní letenky na závěr roku. JEN POZOR rezervuj co nejrychleji jde totiž o limitovanou nabídku a letenky mohou být brzy fuč!

Co je v ceně 8 490 Kč, resp. 8 990 Kč?

Na výběr jsou dvě letenky:

  • Zpáteční letenka za 8 490 Kč, Amsterdam – Honolulu – Amsterdam (přestup v Helsinkách a Los Angeles)
  • Zpáteční letenka za 8 990 Kč, Amsterdam – Honolulu – Amsterdam (přestup v Londýně a Los Angeles)
  • 2 ks příručních zavazadel (45 x 35 x 20 cm a 40 x 30 x 15 cm)
  • V ceně není letenka do Amsterdamu, tu si však můžeš rezervovat dodatečně díky leteckým spojením z Vídně či Prahy

Akční letenky na Havaj na rok 2021

Proč letět na Havaj koncem roku?

Čeká tě úchvatná příroda, pláže jako z katalogu a exotická atmosféra všude kolem. Tvojí každodenní zábavou může být mimo jiné i krmení žraloků, surfování či potápění.

Havaj je snem každého skutečného cestovatele. Vůbec není těžké pochopit, proč ji nazývají rájem. Stačí se podívat například na fotografie v článku. Sněhobílé pláže střídá do zelena zbarvená džungle, masivní hory a sem tam vykoukne nějaká sopka.

Toto místo není jen přírodním rájem. Je rájem především pro ty, kteří rádi poznávají nové kultury. Na tomto místě najdeš Polynésany, Evropany, Američany a Asiaty. Vlastně téměř všechny kultury světa. Prostě perfektní místo na život a skvělý tip na letošní dovolenou!

Havaj

Aktuální opatření při vstupu do USA a očekávané změny

Havajské ostrovy přivítaly první turisty již na podzim roku 2020, do USA zatím ale není možné létat přímo z Evropy. Turisté ze Schengenu mají zákaz vstupu do USA, stejně tak Američané nesmí do Evropy. Před cestou se musí zdržovat mimo zemí EU, Velké Británie a dalších rizikových oblastí.

To by se ovšem mělo letos už konečně změnit. Očekává se, že dojde k uvolnění cestovatelských omezení a to díky COVID certifikátům už toto léto. S COVID pasy (očkování, negativní test nebo imunita) by do USA a na Havaj konečně mohli cestovat i Evropané. První COVID-FREE lety mezi Evropou a USA testují aerolinky již od konce minulého roku.

Letenky bez problémů – Pelikán proplatí stornopoplatky

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pelikán proplatí storno poplatky, stačí si zakoupit pojištění!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

První hotel ve vesmíru by měl být otevřen v roce 2027 https://t.co/ryXddeonF7 #novinky16 hodinami dozadu
Aktivisté natřeli letadlo Air France nazeleno. Cílem bylo zvýšit povědomí o tzv. greenwashingu https://t.co/ffRTLrkowu #novinky16 hodinami dozadu
Aktivisté natřeli letadlo Air France nazeleno. Cílem bylo zvýšit povědomí o tzv. greenwashing https://t.co/ffRTLrkowu #novinky16 hodinami dozadu
AKTUALIZOVÁNO: Seychely se 25. 3. otevřou návštěvníkům z celého světa, podmínky v článku https://t.co/gTnIJNBIRo #koronavirus16 hodinami dozadu
Maličký řecký ostrov je první COVID free destinací v Evropě. Zve k sobě turisty https://t.co/jmUXT456Lp #koronavirus20 hodinami dozadu
Maličký řecký ostrov je první COVID free destinací v Evropě. Zve k sobě turisty https://t.co/jmUXT456Lp #evropa20 hodinami dozadu
Kam bezpečně cestovat: Tipy pro dobrodruhy i milovníky pláží https://t.co/EBvj2OUZWq #novinky21 hodinami dozadu
Etihad Airways prodlužují bezplatné pojištění na COVID-19 do října 2021 https://t.co/BQ94tzgpkq #novinky22 hodinami dozadu
Etihad Airways prodlužují bezplatné pojištění na COVID-19 do října 2021 https://t.co/BQ94tzgpkq #koronavirus22 hodinami dozadu
Nizozemsko prodloužilo cestovní omezení do 1. dubna https://t.co/grqziB3h0h #koronavirus22 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru