Connect with us
Havaj

Amerika

Objev ráj Pacifiku! Havaj z Mnichova jen s jedním přestupem za 19 990 Kč

Objev ráj Pacifiku! Havaj z Mnichova jen s jedním přestupem za 19 990 Kč

Nádherné pláže, které omývá promodralá hladina Tichého oceánu, korálové útesy, výhledy na sopky a další dechberoucí přírodní poklady. I tak by se daly popsat Havajské ostrovy. Jestli o jejich návštěvě už nějakou chvíli sníš, nyní je ideální čas na nákup letenek. Máme totiž tip na parádní spojení z Mnichova do Honolulu.

Reklama

Akční letenky do Honolulu

  • Odkud? Z Mnichova s přestupem v San Franciscu
  • S kým? Letecká společnost United Airlines
  • Kdy? Říjen 2024 až duben 2025 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně: Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Proč letět na Havaj?

Čeká tě úchvatná příroda, pláže jako z katalogu a exotická atmosféra všude kolem. Tvojí každodenní zábavou může být mimo jiné i krmení žraloků, surfování či potápění.

Havaj je snem každého skutečného cestovatele. Vůbec není těžké pochopit, proč ji nazývají rájem. Stačí se podívat například na fotografie v článku. Sněhobílé pláže střídá do zelena zbarvená džungle, masivní hory a sem tam vykoukne nějaká sopka.

Toto místo není jen přírodním rájem. Je rájem především pro ty, kteří rádi poznávají nové kultury. Na tomto místě najdeš Polynésany, Evropany, Američany a Asiaty. Vlastně téměř všechny kultury světa. Prostě perfektní místo na život a skvělý tip na letošní dovolenou!

Podmínky vstupu do USA

Spojené státy americké zrušily s platností od 11. května 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. 

Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Levné ubytování v Honolulu

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Kromě Honolulu doporučujeme z ostrova Oahu ubytování například na severozápadě ve městečku Haleiwa. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Půjč si auto a prozkoumej celý ostrov

Jako místo vyzvednutí auta jsme ti předvyplnili Honolulu, kam přiletíš. Pokud by ses ovšem letecky přesunoval/a i na jiné ostrovy, což doporučujeme, auto samozřejmě půjčíš i tam.