Connect with us
Havaj

Amerika

Objev ráj Pacifiku! Havaj z Mnichova jen s jedním přestupem za 18 690 Kč

Objev ráj Pacifiku! Havaj z Mnichova jen s jedním přestupem za 18 690 Kč

Nádherné pláže, které omývá promodralá hladina Tichého oceánu, korálové útesy, výhledy na sopky a další dechberoucí přírodní poklady. I tak by se daly popsat Havajské ostrovy. Jestli o jejich návštěvě už nějakou chvíli sníš, nyní je ideální čas na nákup letenek. Máme totiž tip na parádní rychlé spojení z Mnichova do Honolulu.

Reklama

Akční letenky do Honolulu

  • Odkud? Z Mnichova s přestupem v San Franciscu
  • S kým? Letecká společnost United Airlines
  • Kdy? Září – duben 2024
  • Co je v ceně: Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo (56 x 35 x 22 cm)
  • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Proč letět na Havaj?

Čeká tě úchvatná příroda, pláže jako z katalogu a exotická atmosféra všude kolem. Tvojí každodenní zábavou může být mimo jiné i krmení žraloků, surfování či potápění.

Havaj je snem každého skutečného cestovatele. Vůbec není těžké pochopit, proč ji nazývají rájem. Stačí se podívat například na fotografie v článku. Sněhobílé pláže střídá do zelena zbarvená džungle, masivní hory a sem tam vykoukne nějaká sopka.

Toto místo není jen přírodním rájem. Je rájem především pro ty, kteří rádi poznávají nové kultury. Na tomto místě najdeš Polynésany, Evropany, Američany a Asiaty. Vlastně téměř všechny kultury světa. Prostě perfektní místo na život a skvělý tip na letošní dovolenou!

Podmínky vstupu do USA

Spojené státy americké zrušily s platností od 11. května 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. 

Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Levné ubytování v Honolulu

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Kromě Honolulu doporučujeme z ostrova Oahu ubytování například na severozápadě ve městečku Haleiwa. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Půjč si auto a prozkoumej celý ostrov

Jako místo vyzvednutí auta jsme ti předvyplnili Honolulu, kam přiletíš. Pokud by ses ovšem letecky přesunoval/a i na jiné ostrovy, což doporučujeme, auto samozřejmě půjčíš i tam.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru