Connect with us
Eurowings

Novinky

Léto v podání Eurowings? Čtyři nové linky a navýšení letů do stávajících destinací

Léto v podání Eurowings? Čtyři nové linky a navýšení letů do stávajících destinací

Aerolinky Eurowings už jsou na Letišti Praha jako doma a čeští cestující z toho mají radost. Na jejich pohodlná přímá spojení se totiž snadno zvyká. Zajímá tě, jak bude vypadat letní letový řád v jejich podání? Můžeš se těšit na čtyři nové linky – do Ženevy a na řecký Rhodos, Zakynthos a Korfu. A aby toho nebylo málo, dopravce navíc ještě navýší frekvenci na vybraných již fungujících letech.

Reklama

Letní novinky v letovém řádu Eurowings

  • Ženeva – startuje 26. března 2023 ve frekvenci 4 lety týdně (středa, čtvrtek, pátek. neděle)
  • Rhodos – dostupný od 6. června 2krát týdně (úterý, sobota)
  • Zakynthos – k dispozici od 4. června s jednou týdenní rotací (každou neděli)
  • Korfu – startuje 8. června ve frekvenci jeden let týdně (sobota), od července přibyde ještě středeční rotace

Co se týče navýšení počtu spojů, trasa Praha Malaga bude nově dostupná 4krát týdně, do Alicante se dostaneme 3krát týdně, do Stockholmu 6krát týdně, do Athén 3krát týdně, do Barcelony 5krát týdně a navýšení v podobě tří letů týdně se dočká i Kolín nad Rýnem.

Akční letenky s Eurowings

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru