Connect with us
Lyon

Novinky

Praha přivítá novou linku do Lyonu. easyJet žačnou létat v září

Praha přivítá novou linku do Lyonu. easyJet žačnou létat v září

Letecká společnost easyJet má skvělou zprávu pro všechny milovníky francouzské kuchyně. 4. září 2023 totiž začne létat z Prahy přímo do Lyonu. Ten je v gastronomickém světě považován za jedno z nejlepších míst. Dopravce bude trasu obsluhovat ve frekvenci dva lety týdně, a to každé pondělí a pátek.

Reklama

V rezervačním systému je linka prozatím dostupná do konce října. Poté se uvidí, jestli dojde k jejímu prodloužení i do zimního letového řádu. Nové spojení bude pro cestující z Česka jakousi náhradou k letům z Prahy do Lyonu provozovaným dopravcem Volotea, jež na konci června končí.

Akční letenky do Lyonu

Zdroj: prg.aero

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru