Connect with us
The Makadi Palace náhled

Dovolené

POBYT DNE: 4* All Inclusive dovolená v Egyptě na 14 dní a odletem z Prahy od 17 924 Kč

POBYT DNE: 4* All Inclusive dovolená v Egyptě na 14 dní a odletem z Prahy od 17 924 Kč

Hurghada je dovolenkovou destinací plné života, energie a milých lidí. Najdeš zde spousty krásných pláží s pozvolným vstupem do vody, nádherně čisté moře a celou řadu obchodů a restaurací. Z jedné strany obklopuje Hurghadu poušť a hory, z druhé ji omývá Rudé moře, jehož pobřeží měří desítky kilometrů. Užij si celou řadu vodních sportů, vydej se na terénních čtyřkolkách do pouště a relaxuj v obrovském hotelovém bazénu. A pokud letíš do Egypta za pozorováním podmořského světa, určitě doma nezapomeň šnorchl. Korálové útesy s rybkami pestrých barev a jinými podmořskými živočichy se nacházejí téměř všude.

Reklama

Užij si parádní pobyt v resortu připomínající maurský palác. O příjemně strávený čas se postará přátelský personál, pohodlné pokoje a atraktivní prostředí.

 • KAM? The Makadi Palace****, Hurghada, Egypt
 • KDY? Nejvýhodněji vychází termín 6. 5. – 20. 5. 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* resortu, All Inclusive, transfer
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Egypt The Makadi Palace pokoj
Egypt The Makadi Palace restaurace
Egypt The Makadi Palace resort

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru