Connect with us
Eurowings

Evropa

Eurowings v létě začnou létat z Prahy do Ženevy a na dva řecké ostrovy

Eurowings v létě začnou létat z Prahy do Ženevy a na dva řecké ostrovy

U letecké společnosti Eurowings si začínáme zvykat na to, že s každým novým leteckým řádem si pro nás připraví nějaké novinky a příjemná překvapení. Například letošní zimní sezónu zpestřila o oblíbenou Madeiru, Oslo a egyptská letoviska Marsa Alam a Hurghadu. Postupně už ale oznamuje i své plány na léto, kdy spustí pravidelné přímé lety z Prahy do švýcarské Ženevy a na seznam svých řeckých stálic přidá Korfu a Rhodos.

Reklama
Eurowings

S Eurowings do Ženevy

Spojení Praha – Ženeva bude cestujícím k dispozici od 29. března 2023 ve frekvenci 4 lety týdně, každou středu, čtvrtek, pátek a neděli.

S Eurowings do Řecka

Řecké novinky se zase postarají o rozšíření nabídky letů do jedné z nejžádanějších destinací během letních měsíců. Ke stávajícím přímým spojením z Prahy do Athén a Heraklionu na Krétě totiž přibývají spojení na Rhodos a Korfu. Co se týče linky na Mykonos, jež byla zrušena před zimní sezónou, zatím nebylo oznámeno její opětovné obnovení.

První let na Korfu se uskuteční 10. června a podle plánu bude toto spojení dostupné do 16. září. Zpočátku budou moci turisté využít sobotní lety. Ty budou ovšem od července navýšeny ještě o středeční rotaci.

Ostrov Rhodos bude stejně jako Korfu k dispozici pouze během léta, a to od 6. června vždy v úterý a sobotu.

Pláž na ostrově Rhodos v Řecku

Letenky bude již brzy možné rezervovat i přes Pelikána.

Akční letenky Eurowings z Prahy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru