Connect with us
Zakynthos

Novinky

NOVÁ LINKA: Eurowings od června spojí Prahu a řecký Zakynthos

NOVÁ LINKA: Eurowings od června spojí Prahu a řecký Zakynthos

Eurowings si na léto připravily překvapení v podobě nové přímé linky na řecký ostrov Zakynthos. Budou tam létat jednou týdně, každou neděli, ze své základny v Praze. První let se uskuteční 4. června 2023 a poslední je plánován na 15. října.

Reklama

Z Prahy vyrazí letadlo v ranních hodinách, konkrétně v 6:50. Ze Zakynthosu se bude odlétat v 10:45.

Eurowings

Ostrov křišťálově čistého moře a želv, to je Zakynthos. Je jednou z těch destinací, které když poprvé spatříš, zmůžeš se na pouhé „WOW“. To, co jsi dosud viděl/a pouze na upravených fotkách cestovatelských magazínů, se najednou stává realitou. Zakynthos tě okouzlí pohledem na tyrkysové moře, strmé skály, nedotčenou přírodu a svou dokonalou středomořskou atmosférou.

Akční letenky s Eurowings

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru