Connect with us

Koronavirus

Emirates na 3 měsíce zruší linky z Prahy

Emirates na 3 měsíce zruší linky z Prahy

Letecká společnost Emirates se rozhodla zrušit linku z Prahy do Dubaje od 25. března do 30. června 2020. Činí tak v návaznosti na situaci koronaviru COVID-19.

Reklama

Linky s číslem EK139 / 140 tak budou dočasně pozastaveny. Aerolinie proto při návratu domů z ciziny teď doporučují cestujícím rezervovat termíny maximálně do 24. března.

V současné době cestující můžou ještě využít letů do Vídně a také do Mnichova – odkud se můžou dopravit po vlastní ose (pozn. redakce: například půjčeným autem).

Související články:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru