Connect with us

Dovolené

Dubaj ve 4* hotelu se snídaní, z Budapešti od 9 390 Kč

Dubaj ve 4* hotelu se snídaní, z Budapešti od 9 390 Kč

Dubaj je velkoměsto se vším velkým. Velkými mrakodrapy, velkolepým Palm Jumeirah – slavným uměle vytvořeným poloostrovem ve tvaru palmy, kde najdete třeba i velké aquarium Palm Atlantis Underwater World, velkým Aquaventure Waterpark – aquaparkem se spoustou osvěžující zeleně a dalšími kuriozitkami, jako například hotelem Burj Al Arab, ve tvaru velké plachetnice (na úvodní fotografii). Tady je člověk prostě ve velkolepém světě!

Reklama

V pobytu, který ti nabízíme, bydlíš ve 4* hotelu se snídaní a v ceně máš i zpáteční letenku z Budapešti a letištní transfer.

 • KAM? Hilton Garden Inn Dubai Al Mina****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Duben – říjen 2020
 • ODKUD? Budapešť
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Budapešti, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Určitě se vám budou hodit i naše články:

Jak do Budapešti?

Řeknete si, že pobyt z letiště v Budapešti nemůže být absolutně výhodný. Opak je pravdou. Celková cena pobytu je díky tomu přibližně o 3 000-4 000 Kč nižší, než by byla s odletem z Prahy nebo Vídně. Akční letenku do Budapešti můžete pořídit někdy opravdu lacino (přikládáme nabídku akčních letenek). ⬇ ✈

Akční letenky do Budapešti

???? Pokud se rozhodnete jet autem, na budapešťském letišti je možnost autoparkingu, a to ve třech různých zónách. Ceny se liší i podle obsazenosti a pro dlouhodobější účely jsou určeny hlavně zóny:

 • Tmavomodrá část – Holiday parking (je monitorované 24/7, vhodné pro dlouhodobé parkování. Při dovolené v zahraničí lze totiž využít tzv. holiday parking, se speciálními cenami denního i týdenního parkování, 400 metrů od terminálu, kapacita 1 000 míst)
 • Světlemodrá část – Holiday parking Lite (ideální pro dlouhé dovolené, dlouhé i levné parkování, 600 m od budovy terminálu, monitorováno 24/7 kamerami)

???? Jistě vás napadne jednoduchá možnost – vlak. Jezdí z Prahy přes Pardubice, Brno a Bratislavu na nádraží Nyugati. Z nádraží na letiště se během 40 minut dostanete kombinací modré linky M3 metra a autobusem E200 nebo E100. POZOR –  autobus číslo E200, který jinak jezdí na konečnou stanici modré linky metra, jezdí do konce roku 2020, kvůli výluce, ke stanici metra Nagyvárad. ???? ????

???? ✈ Přímo na letiště v Budapešti se také můžete dostat i z Bratislavy, kam za 9,90 € jezdí 3x denně přímá linka Slovak Lines – cesta zabere 3 a čtvrť hodiny a jízdenky si můžete koupit online předem. Také sem zajíždí z Prahy i Regiojet, který jede přes Brno – lístky koupíte na webu regiojet.cz. Dál pak máte možnost zvolit si i autobusy Flixbus (přímo na titulní straně najdete možnost vyhledat spojení). ⬇

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru