Connect with us
Azur Hotel by ST Hotels

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na Maltě v krásném hotelu se snídaní od 7 590 Kč

POBYT DNE: Dovolená na Maltě v krásném hotelu se snídaní od 7 590 Kč

Malta je krásným ostrovem s možností všemožných aktivit. Prožiješ tu perfektní dovolenou u moře, nachodíš desítky kilometrů přírodou, poznáš monumentální stavby, které jsou na každém kroku a ochutnáš čerstvé ryby v rybářských vesničkách. Ať už sem zamíříš na jaře nebo během letní sezóny, vždy si odvezeš nezapomenutelné vzpomínky. Sepsali jsme pro tebe také několik tipů, které můžeš během své dovolené vyzkoušet navštívit a zažít.

Reklama

V ceně zájezdu ti bude domovem krásný a moderní hotel. Disponuje venkovním bazénem, restaurací, fitness centrem a pohodlnými pokoji. Každé ráno tě čeká snídaně, která příjemně odstartuje vstup do nového dne. Hotel se nachází v dobré lokalitě a je mezi klienty velmi dobře hodnocený.

 • KAM? Azur Hotel by ST Hotels***, Malta
 • KDY? Únor – září 2024
 • ODKUD? Z Prahy, Vídně nebo Katovic
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování ve 3* moderním hotelu (3-7 nocí), snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,5 z 10 (booking)

Malta Azur Hotel pokoj

Malta Azur Hotel snídaně

Maltská Valetta

Blue Lagoon

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru