Connect with us
Iberia

Amerika

Dominikánská republika v byznys třídě! Z Berlína se slevou za 28 990 Kč

Dominikánská republika v byznys třídě! Z Berlína se slevou za 28 990 Kč

Vydej se do Dominikánské republiky v byznys třídě aerolinek Iberia. Ptáš se proč? Protože letenky z Berlína nyní seženeš s parádní slevou už za 28 990 Kč! Jestli je tvým snem alespoň jednou v životě letět na dovolenou jako král, teď máš jedinečnou příležitost.

Reklama
Dominikánská republika

S kým, kdy a jak poletím?

 • Termíny: Únor – březen 2023
 • Letecká společnost na nejdelším úseku: Iberia
 • Zavazadla: Příruční a 2x32kg odbavené zavazadlo

Itinerář cesty do Dominikánské republiky v byznys třídě Iberia

 • Letíš z Berlína do Madridu s leteckou společností Iberia Express
 • Po krátkém přestupu v Madridu u pokračuješ do Miami s aerolinkami Iberia
 • V Miami rovněž nebudeš čekat dlouho a na palubě American Airlines se dostaneš až do hlavního města Dominikánské republiky, Santo Domingo

Proč cestovat v byznys třídě aerolinek Iberia?

Prvním důvodem je jednoznačně to, že o pohodlí na dlouhém letu máš postaráno. Cestou z Madridu do Miami ti je k dispozici soukromé sezení s přístupem do uličky a dostatečným prostorem na tvé osobní věci.

Samozřejmostí je rovněž vstup do letištních byznys salonků.

Iberia

Našlapané sezení

Co se týče sedadla, to má nejen nastavitelnou opěrku hlavy, ale, a teď se podrž, dokonce i zádové a ramenní polštáře s masážní funkcí. Když na tebe přijde spaní, sezení jen rozložíš na skoro 2 metry dlouhou plnohodnotnou postel. Nový typ polštáře v sobě pak skrývá přikrývku, polštář a komfortní balíček se vším, co ti zpříjemní let.

Pro dokonalý klid můžeš využít protihluková sluchátka.

Iberia

Skvělé menu

Během letu si vychutnáš speciálně sestavené menu vyrobené s důrazem na kvalitu a čerstvost produktů. Ještě před letem si navíc vybereš jídla podle vlastních preferencí.

Iberia

Nuda nehrozí

Cesta je dlouhá, o to více oceníš samostatnou 15,4palcovou dotykovou obrazovku a nabitý zábavní systém. Nechybí hollywoodské klasiky, TV pořady, dokumenty, sport, cestovatelské kanály ani hudba a výběr audioknih a podcastů.

Díky dostupnému internetovému připojení neztratíš spojení s okolím. Stejně tak jistě oceníš USB porty či osvětlení měnící se s denní dobou.

Iberia

Dominikánská republika je dokonalou exotikou

Dominikánská republika je exotickým rájem plným nádherných pláží, na kterých si můžeš pořádně odpočinout nebo se pobavit na skvělé párty. Pobřeží je lemováno bílým i tmavým pískem, palmovými stromy či vlnami, které si každoročně přijíždějí užívat surfaři z různých koutů světa. Teplota je příjemná po celý rok, takže se sem můžeš přijet zahřát i v zimě. Která zákoutí ostrova se vyplatí navštívit? Inspiruj se v našem cestopisu.

Dominikánská republika

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Zdroj: oficiální web aerolinek Iberia

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru