Connect with us

Asie

Filipíny v byznys třídě Saudia se 40% slevou! Leť z Vídně za 36 990 Kč

Filipíny v byznys třídě Saudia se 40% slevou! Leť z Vídně za 36 990 Kč

Už jsi někdy letěl/a první nebo byznys třídou? Nabídka luxusních aerolinek Saudia ti umožní zkusit obojí. Jak to? Prostor pro cestujícího v byznys třídě Saudia totiž samotné aerolinky nazývají jako First Class seats in Business Class – tedy sedadla první třídy v byznys třídě. A skutečně, míra komfortu, kterou Saudia v byznys třídě nabízí, je srovnatelná s mnoha jinými aerolinkami v jejich nejvyšších třídách.

Reklama

A právě letenky v této luxusní byznys třídě jsme nyní vypelikánovali za super cenu. Leť z Vídně do Manily už za 36 990 Kč, a to v termínech na tuto zimní sezónu!

Saudia

S kým, kdy a jak poletím?

 • Termíny: Únor – březen 2024
 • Letecká společnost: Saudia Airlines
 • Zavazadla: Příruční a 2x32kg odbavené zavazadlo
 • Cena letenky u Pelikána: za 36 990 Kč

Saudia Airlines

Itinerář cesty do exotiky v byznys třídě Saudia

 • Letíš z Vídně a cestou tě čeká jeden krátký přestup v Džiddě
 • Libovolný počet dní na Filipínách
Saudia

Proč zkusit byznys třídu Saudia?

Tvůj byznys zážitek začne na letišti ve Vídni, kde nemusíš čekat v řadě – byznys cestující odbavují přednostně. Před letem se můžeš občerstvit v byznys salonku, přečíst si noviny a vydat se do letadla speciálním vchodem pro byznys cestující.

Po příchodu na místo se s tebou seznámí personál byznys třídy, který ti bude k dispozici během celého letu. Na uvítanou ti nabídne famózní arabskou kávu s kardamomem a čerstvou ovocnou šťávu.

Pojďme si také představit sezení, které si žádá samostatnou kapitolu.

Saudia

Sezení a zážitek jako v první třídě

Sedadla byznys třídy Saudia jsou opravdu široká. Samotné aerolinky je přirovnávají ke komfortu sedadel v první třídě jiných leteckých společností. Velkorysá šířka a dostatečná výška sedadel umožňují optimální prostor pro nohy.

Saudia

Opěrky hlavy jsou vybaveny nastavitelnými polstrovanými křídly pro maximální pohodlí. Samotná sedadla jsou ergonomicky navržena tak, aby poskytovala stabilní bederní opěrku, která je klíčová zejména na dálkových letech.

Saudia

Uspořádání sezení je rovněž velkoryse prostorné.

Saudia

Saudia nazývá sedadla v byznys třídě Super Diamond. V letadle Dreamliner, kterým poletíš na trase Džidda – Manila a zpět, tě potěší zejména těmito vlastnostmi:

 • Každé místo pro cestujícího je vybaveno plně nastavitelným elektrickým sezením, které se přemění na dlouhé, široké sedadlo.
Saudia

 • Sedadlo lze kdykoli změnit na plnohodnotnou postel.
Saudia

 • Velký 17palcový širokoúhlý monitor HD poskytuje více než 3500 hodin video zábavy.
Saudia

 • Dotykový panel poskytuje cestujícímu úplnou kontrolu nad sedadlem.
Saudia

 • Rozdělovač osvětlení a soukromí s odkládacím prostorem pro uložení osobních věcí.
Saudia

Bohatá zábava i v angličtině

Zábavní systém poskytuje obrovské množství filmů, seriálů, TV a několik živých stanic. Kromě toho máš k dispozici přes 12 zvukových stanic a mnoho videoher, ze kterých můžeš vybírat.

Saudia

Systém umožňuje vychutnat si rovněž výjimečný výhled na letadlo z venkovních kamer a dokonce i pohled zepředu. Ten mají běžně k dispozici jen piloti v kokpitu.

Samozřejmostí je také napájení externích zařízení.

Saudia

Menu špičkové, ale na alkohol zapomeň

Čtyřchodové hlavní menu od Saudia je opravdu výjimečné. Naservírují ti ho podobně jako v drahé pětihvězdičkové restauraci. Rozmanitost mezinárodní kuchyně odpovídá destinacím letecké společnosti. Vyznačuje se mixem arabské a západní kuchyně. Vždy je do toho navíc zakomponováno i jídlo z cílové krajiny a výběr potěší rovněž vegetariány.

Saudia

K dispozici máš například i tři možnosti předkrmu a tradiční polévky. Stejně tak si můžeš pochutnat na horkém dezertu, zmrzlině, tradičním čaji a kávě, včetně espressa a cappuccina.

Saudia

Na alkoholické nápoje však na palubě Saudia musíš zapomenout. Aerolinky je mají z náboženských důvodů striktně zakázané.

Saudia

Luxusní kosmetický dárek od Porsche

Amenity kit neboli tzv. letecký cestovatelský set k přenocování je samozřejmostí pro všechny pasažéry na dálkových linkách Saudia. V kosmetickém balíčku najdeš mimo jiné také tradiční klapky na oči, špunty do uší, zubní hygienu, pantofle a krémy. Zkrátka vše, co ti může posloužit k dokonalému spánku.

Saudia

Saudia

Saudia

Saudia

Saudia myslí i na děti a má pro ně v byznys třídě připraveny speciální balíčky. Ty zahrnují knihy, hry a další předměty, které jim zkrátí delší let do exotiky.

Saúdská Arábie se otevírá světu

Saudi se od loňského roku snaží přilákat více turistů. Země zjednodušila vstup a zavedla turistická víza (i pro Čechy). Létání do a přes saúdskoarabské hlavní město Džidda je tak mnohem jednodušší než kdysi.

Navíc, Saúdská Arábie je stejně jako Dubaj, Dauhá či Abú Dhabí ideálním přestupním bodem na cestě do daleké Asie.

Saúdská Arábie

Saúdská Arábie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru