Connect with us
Tokio

Asie

Láká tě Japonsko? Tokio z Vídně či Prahy hlásí poslední místa od 14 590 Kč

Láká tě Japonsko? Tokio z Vídně či Prahy hlásí poslední místa od 14 590 Kč

Země vycházejícího slunce nebo země kontrastů. I pod těmito označeními najdeš Japonsko. Jestli tě tento úžasný kout světa láká, nepřehlédni letenky z Vídně nebo Prahy, které nyní pořídíš v rámci výprodeje aerolinek LOT od 14 590 Kč.

Reklama

Akční letenky do Tokia

  • Odkud? Z Vídně nebo Prahy (přestup ve Varšavě)
  • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
  • Kdy? Leden – březen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (50 x 40 x 23 cm)

Tokio. Jedno z nejrušnějších a nejmodernějších měst na světě, plné odvážné architektury a netradičních módních kreací. Je místem, kde se snoubí vzdálená japonská kultura a západní styl života. Hlavní město Japonska Evropana překvapí úžasně propracovaným systémem hromadné dopravy, množstvím zelených parků, nejzábavnějšími videohernami široko daleko a zřejmě tady ochutnáš i to nejlepší sushi ve svém životě (a to klidně každý den). Kosmopolitní gastronomická scéna je zde tak ohromná, že ti na návštěvu všech kaváren a restaurací nebude stačit ani jeden celý život. A ještě jeden poznatek z Tokia, úroveň bezpečnosti a čistoty je tu na velmi vysoké úrovni.

Inspiruj se našimi články:

Tokio

Doklady potřebné k cestě do Japonska

V případě, že se nechystáš v Japonsku strávit více než 90 dnů, tak na pouhou návštěvu nepotřebuješ vízum. Stačí ti platný cestovní pas, který musí být platný ještě aspoň 6 měsíců po návratu z Japonska. 

Podmínky vstupu do Japonska

Japonsko zrušilo všechna vstupní omezení související s covid-19, a to již v dubnu 2023.

Tokio

Levné ubytování v Tokiu

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Tip na pronájem auta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru