Connect with us
Palubní servis British Airways

Koronavirus

Palubní servis se vrátí naplno i do letadel British Airways

Palubní servis se vrátí naplno i do letadel British Airways

British Airways patří mezi aerolinky, které se letos rozhodly přerušit stravovací služby během letu. Šlo o krok vedoucí ke snížení úzké interakce mezi cestujícími a posádkou v důsledku probíhající pandemie koronaviru. V novém roce se ale palubní servis British Airways má vrátit zpět k „normálu“ před COVIDEM.

Reklama

Od 20. ledna začne během letu letecká společnost nabízet cestujícím vyšší úroveň jídla a nápojů. Tyto změny se dotknou letů na dlouhé, ale aj krátké vzdálenosti.

Změny British Airways v palubním servisu od roku 2021

  • Návrat porcelánu a kovových příborů v první a business třídě
  • À la carte menu v první třídě, jakož i možnost „večeřet na požádání“.
  • Kompletní stravovací služby na letech v rámci Evropy i celého světa
  • Plná barová služba v klubech First a Club Europe / World – patří sem prémiové nápoje, jako je šampaňské ‘Laurent-Perrier Grand Siècle’.

British Airways také nedávno nabídly zájemcům možnost zakoupit si nádobí či jiné vybavení, které znají z letadla.

Pokud má někdo chuť na trochu historie, může si dokonce koupit palubní vozík či kanystr, které pocházejí z Boeingu 747, již zcela vyřazeného z provozu aerolinií.

Akční letenky British Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
1/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru