Connect with us
Barcelona

Evropa

Naplánuj si výlet do Barcelony s akčními letenkami z Prahy od 1 596 Kč

Naplánuj si výlet do Barcelony s akčními letenkami z Prahy od 1 596 Kč

Barcelona je jedním z míst, která zkrátka musíš alespoň jednou v životě vidět. Ptáš se kdy? Kdykoliv! Tohle město tě totiž vždy má čím nadchnout. Využij nabídku akčních letenek a naplánuj si cestu už dnes. Z Prahy letíš od 1 596 Kč.

Reklama

Akční letenky do Barcelony

  • Odkud? Přímým letem z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Akční termíny na leden
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo (40 x 20 x 25 cm)

Pro zajímavost přidáváme i alternativy z Vídně.

Barcelona – co vidět a zažít

Největší výhodou Barcelony je podle nás její parádní poloha. Během dovolené si užiješ jak moře, tak bohatou kulturu, kterou tohle město nabízí. Architekturu ve městě můžeme s jistotou označit slovem legendární. Společně s nepřeberným množstvím garelií, muzeí a místy, kde se dobře najíš i napiješ se stává jedním z nejpopulárnějších měst v Evropě.

Celé město bezpochyby žije Gaudím. Sagrada Família je mistrovským kouskem, který určitě nevynechej. Ale za vidění stojí třeba i monumentální Casa Batlló, La Pedrera, Casa Vicens nebo Palau Güell. Rovněž se asi nevyhneš pěší zóně La Rambla, kterou zakončuje socha Kolumba. Místní atmosféru načerpáš i v Parku Güell, v prostředí místních tržnic nebo u dobrého jídla a pití, které ho tu je skutečně dostatek.

Díky příjemnému klimatu se sem můžeš vydat prakticky kdykoliv během roku. Od května do konce července se teploty pohybují mezi 20 °C a 30 °C, srpen bývá horký a na podzim a v zimě se opět můžeš těšit na příjemné teploty pohybující se kolem 20 °C.

Barcelona

Barcelona a cestovní doklady

Do Španělska ti stačí platný cestovní pas nebo jen občanský průkaz s platností minimálně 6 měsíců před datem návratu.

Levné ubytování v Barceloně

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Barcelona

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.6/5 - (9 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru