Connect with us
Split

Evropa

Vyraz z Vídně do Splitu od 891 Kč. Poslední akční termíny na duben

Vyraz z Vídně do Splitu od 891 Kč. Poslední akční termíny na duben

Split patří v Chorvatsku mezi jeden z nejoblíbenějších cílů. Každý si tady najde to své. Město nabízí úzké dlážděné uličky či pobřežní promenádu pro romantické procházky, nádherné pláže, špičkové hotely a restaurace, dechberoucí památky pro milovníky historie i nekonečné možnosti sportovního vyžití. Naplánuj si bezva trip s akčními letenkami z Vídně.

Reklama

Akční letenky z Vídně do Splitu

 • Odkud? Přímé lety z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Akční termíny zejména na duben (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny letištní poplatky, příruční zavazadlo

Split - Diokleciánův palác

Split – co určitě nevynechat

 • Zastávkou číslo jedna je bezpochyby Diokleciánův palác. Jedná se o neuvěřitelně zachovalý palácový komplex, který se dostal i na seznam světového dědictví UNESCO.
 • Projdi se po palmami lemované promenádě, která tě provede podél starého města, místních restaurací a hotelů. Nevynechej ani přístav.
 • Kopec Marjan se tyčí nad městem, takže ho určitě nepřehlédněš. Jestli budeš mít jen trochu chuť, určitě se sem vydej. Lesní cestičky tě provedou kolem starých kostelů a chybět samozřejmě nebude výhled na Split.
 • O plážích snad ani nemusíme psát. Zkus koupání třeba na oblíbené pláži Bačvice nebo Kasjuni.
Split

Kde se ve Splitu ubytovat

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru