Connect with us
Bangkok

Asie

Jak do Bangkoku? Leť ze Salcburku s návratem do Prahy za 13 990 Kč

Jak do Bangkoku? Leť ze Salcburku s návratem do Prahy za 13 990 Kč

Bangkok je pulzující metropolí, která nabízí neuvěřitelnou směsici kultur, od tradičních thajských chrámů a paláců až po moderní mrakodrapy a luxusní nákupní centra. Budeš mí příležitost ponořit se do skvělé thajské kuchyně – ochutnej lahodné pouliční pokrmy a vydej se na noční trhy. Kromě toho si naplánuj relax v krásných parcích, které jsou ve srovnání s okolním ruchem oázou klidu. Jestli se ptáš, jak se do této metropole dostat, máme odpověď. Leť open-jaw ze Salcburku s návratem do Prahy za 13 990 Kč. V ceně máš termíny i na hlavní sezónu a zavazadlo do podpalubí.

Reklama

Akční letenky do Bangkoku

 • Odkud? Ze Salcburku s návratem do Prahy (přestup v Německu a Ománu)
 • S kým? Kombinace leteckých společností Lufthansa/Lufthansa CityLine a Oman Air
 • Kdy? Leden – duben 2024
 • Co je v ceně: Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo a 30kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si v naší appce objednávku letenek nad 600 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 500 Kč

Bangkok

Jak si užít Bangkok?

V Bangkoku můžeš strávit klidně celou dovolenou a nudit se nebudeš. Metropole je současně skvělým výchozím bodem pro návštěvu okolních ostrovů a tak zde můžeš pobýt třeba jen pár dní. Sepsali jsme pro tebe několik tipů, co podniknout, vidět a navštívit v tomto doslova energií nabitém městě:

Podmínky vstupu do Thajska

Thajsko s platností od října 2022 zrušilo všechna vstupní nařízení související s covid-19. Cestující tak již při vstupu do země nemusí předkládat potvrzení o očkování či negativní PCR/antigenní test.

Bangkok

Levné ubytování v Bangkoku

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru