Connect with us
Maledivy

Asie

Maledivy přímým letem s Austrian Airlines: poslední místa za 16 490 Kč

Maledivy přímým letem s Austrian Airlines: poslední místa za 16 490 Kč

Soukromí, nádherné pláže s bílým pískem a dechberoucí západy slunce. Přesně tak je možné charakterizovat dovolenou na Maledivách. Jak jinak by to také mohlo být na místě, kde se seskupuje 1190 ostrovů, z nichž jen 200 je obydlených a ani jeden nemá do šířky více než dva kilometry. Přidej si k tomu peckovní letenky s palubním servisem společnosti Austrian Airlines – hotový ráj na zemi. Upozorňujeme také, že o přímé lety je velký zájem, a to zejména, když zbývají poslední volná místa. Chyť si ho proto co nejrychleji!

Reklama

Přímé lety na Maledivy

  • Odkud? Z Vídně bez přestupu
  • S kým? Letecká společnost Austrian Airlines
  • Kdy? Říjen – listopad 2023
  • Termín? Příklad 28. říjen – 9. listopad 2023 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (8kg a 4kg)

Dokonalý exotický ráj na 7 písmen? Maledivy

Jedinečný luxus, ohromující pláže s bílým pískem a úžasný podmořský svět. Maledivy jsou jasnou volbou pro dovolenou, kterou si chceš pamatovat celý život. A když k tomu přidáme výborné služby aerolinek Austrian Airlines, dostáváme se k bezkonkurenční nabídce – přímý let z Vídně na Maledivy přece jen nenabízí každý.

Maledivy se otevřely návštěvníkům z celého světa a bez větších omezení 15. července 2020. Následně platila určitá covid opatření, ovšem ta jsou již zrušena. Před odletem stačí vyplnit pouze vstupní dotazník.

Maledivy

Proč letět na Maledivy s Austrian Airlines?

Češi mají díky Austrian Airlines skvělou alternativu, jak se komfortně dostat do oblíbených exotických destinací, mezi nimi právě i na Maledivy. Na delších letech je samozřejmostí kompletní vícechodové menu s teplým jídlem a širokou nabídkou nápojů.

V ceně letenek v ekonomické třídě Austrian Airlines máš k dispozici online check-in i palubní servis a 2 příruční zavazadla (společně do 10 kg). Už v ekonomické třídě je v případě rakouských aerolinek o výborné služby na palubě postaráno – ať už se bavíme o jídle, nebo o multimediální zábavě během letu.

Austrian Airlines

Ergonomická sedadla s unikátní relaxační funkcí zajišťují větší pohodlí na dálkových letech. Těsně před odletem si můžeš online rezervovat místo v letadle, které upřednostňuješ. Během letu si můžeš vybrat ze dvou menu DO & CO. Po vzlétnutí tě posádka v ekonomické třídě přivítá chutným občerstvením v závislosti na době odletu. Pokud letadlo přistává ráno, posilní tě snídaně nebo snack. Součástí je i pestrá nabídka nápojů během celého letu.

Austrian Airlines mají v nabídce rozsáhlý multimediální zábavní systém, který na dlouhých letech zajistí rozmanitost. Kromě až 400 hodin filmů a televize mohou dospělí, děti a mladí lidé trávit volný čas i při hudbě a elektronických časopisech.

Austrian Airlines
Austrian Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru