Connect with us
Azorské ostrovy jsou úžasnou možností, kam na dovolenou

Letenky

Na Azory a Maderiu z Prahy a Vídně od 4 690 Kč, i na letní prázdniny

Na Azory a Maderiu z Prahy a Vídně od 4 690 Kč, i na letní prázdniny

Havaj středního Atlantiku, plného tajemství a dobrodružství. Pozorování velryb, plachtění, potápění se, turistika či kanoe jsou tu na denním programu místních i turistů. Místo nabízí skvělé podmínky na surfování a další vodní sporty. Zelenou krajinu si můžete vychutnat z úrovně koňského hřbetu, na jízdním kole a pro odvážlivce i z ptačí perspektivy díky paraglidingu. Samotná krajina je říší vyvěrajících bažin a jeskyní nebo osvěžujících kráterů, které vyprávějí příběh o sopečném původu ostrovů. A Madeira? Země věčného jara? Kdo by ji nechtěl navštívit? A se společností TAP Air Portugal si je můžete užít v průběhu roku až do ledna 2021! Letíš z Prahy nebo Vídně, v obou případech tě na cestě čeká 1 přestup v Lisabonu.

Reklama
 • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
 • S kým? Letecká společnost TAP Air Portugal
 • Kdy? Březen – leden 2021
 • Termín? Příklad 1. – 11. července 2020 (letenka od 5 290 Kč)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo

Akční letenky na Azory

Azory a cestovní doklady

Azorské ostrovy i Madeira jsou součástí Portugalska, takže jako do dalších zemí EU ti sem bude stačit občanský průkaz, nebo cestovní pas.

Azory a Madeira – naše články pro inspiraci

Azory a Madeira a levné ubytování

Hledáš-li výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru