Atény v listopadu z Vídně od 713 Kč
Obsah článku
Akropole je již otevřena, tak bon voyage! Například s levnými letenkami společnosti Ryanair letíte přímo, od 713 Kč. Řecko je k trávení dovolené skvostnou destinací. Starobylá kultura, vynikající kuchyně, dobré víno, průzračné moře, mnoho památek a nádherné scenérie – to vše v jedné zemi. No není to lákavé?

- Odkud? Z Vídně
- S kým? Letecká společnost Ryanair
- Kdy? Listopad 2020
- Termín? Příklad 16. – 23. listopadu 2020 (Podívej se na kalendář)
- Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
Akční letenky
Atény a doklady
Řecko je státem EU, takže ti stačí občanský průkaz nebo cestovní pas.
Nezapoměň před cestou vyplnit online formulář! Bez něj tě do země nemusí pustit (NÁVOD ZDE). A nově je potřeba test na COVID-19 jak při pozemní, tak i při letecké cestě!
Atény a počasí
Panuje tu typické středomořské počasí – v létě se teploty vyšplhají až na 35 °C, pravdou ale zůstává, že díky jinému povrchu a moři to nejsou spalující dusná horka, jaká při takových teplotách zažíváme u nás. Ovšem ideálním obdobím pro dovolenou v Aténách je březen až květen a září a říjen, kdy je obvykle stále slunečno a teplo.

Atény a levné ubytování
Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v Řecku – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.
Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.
- Levné ubytování v Aténách teď zarezervuješ v hostelu od 236 Kč/noc, v hotelu 319 Kč/noc.
Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána
Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.
Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.
Speciální slevy pro naše čtenáře
- Sleva 500 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, následně v objednávce zadej slevový kód PECKYAPPKA a máš to o 500 Kč levnější.
- Ubytování přes Booking.com za kámošské ceny, klikni a vyhledej si konkrétní destinaci.
- Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
- Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
