Connect with us
Argentina

Amerika

Objev krásy Argentiny s letenkami z Vídně. Do Buenos Aires letíš za 15 590 Kč

Objev krásy Argentiny s letenkami z Vídně. Do Buenos Aires letíš za 15 590 Kč

Dechberoucí příroda, vynikající víno, šťavnaté steaky, Lionel Messi, temperamentní tango… Asi není pochyb o tom, že následující řádky se budou týkat Argentiny. Jestli o návštěvě této charismatické země uvažuješ, nepřehlédni letenky z Vídně za 15 590 Kč. Chytni akční letenku a naplánuj si dovolenou, na krerou prostě jen tak nezapomeneš!

Reklama

Akční Buenos Aires z Vídně

 • Odkud? Z Vídně s přestupem v Istanbulu a v Panama City
 • S kým? Letecké společnosti Turkish Airlines a Copa Airlines
 • Kdy? Březen a duben 2024
 • Termín? Příklad 12. – 24. března 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 1x příruční zavazadlo. 2x odbavené zavavazadlo (do 46 kg)

Co vidět a zažít v Argentině?

Argentina je druhou největší zemí Jižní Ameriky. A právě obrovská rozloha může za to, že v této rozmanité zemi najdeš opravdu vše. Dechberoucí je zejména příroda – prozkoumej klenoty Patagonie, prohlédni si vrchol Aconcagua, vydej se do Ohňové země, podél řeky Paraná nebo do vinic. K tomu všemu si připočítej ještě Andy, tropické pláže na pobřeží Atlantiku či výhledy na ledovce. O typickou atmosféru se pak postarají fotbaloví fanoušci a temperamentní tanečníci tanga.

Přidáváme Karlovi zápisky z cest po Argentině:

Argentina

Co se týče hlavního města Argentiny, Buenos Aires, určitě stojí za návštěvu. Vydej se například na tato místa:

 • Parque de Febrero je místem, kde najdeš klid. V altáncích si můžeš v klidu přečíst knížku nebo se projít kolem krásných jezer.
 • Vyhledávaný je rovněž hřbitov Recoleta, který patří podle BBC mezi 10 nejkrásnějších hřbitovů na světě.
 • Zavítej také do Caminito ve čtvrti La Boca. Jde o ulici, která je zřejmě tou nejbarevnější v Buenos Aires. Pozoruj místní umělce při práci nebo se jen pochochej inspirativním prostředím.
Buenos Aires

Levné ubytování v Buenos Aires

Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru