Connect with us
Letadlo Singapore Airlines v nebesích

Novinky

Airbus A380 jako restaurace: Singapore Airlines vyprodaly místa za 30 minut, nyní přidaly další termíny

Airbus A380 jako restaurace: Singapore Airlines vyprodaly místa za 30 minut, nyní přidaly další termíny

Singapore Airlines se rozhodly zrušit svůj plán na vyhlídkové lety, místo toho přišli se zajímavými nápady. Koncem října dočasně promění dvě letadla Airbus A380 na restauraci a nyní, pro obrovský zájem, přidaly další dva termíny (30. říjen a 1. listopad). Firma se i tímto způsobem snaží dohnat výpadek příjmů v důsledku pandemie. Rezervace do „nové restaurace“ se v případě prvních dvou termínů vyprodaly za 30 minut, druhé dva termíny zatím nejsou v prodeji.

Reklama

Ceny za rezervaci sedadel se pohybovaly od 40 dolarů v ekonomické třídě až po nejdražší místa za více než 470 dolarů. Po vyprodání lístků firma vytvoří pro velký zájem ještě čekací listinu.

Největší letadlová restaurace na světě

Letadlo bude sloužit jako restaurace jen dva dny. Návštěvníci si v rezervaci mohli vybrat dokonce i leteckou třídu, kterou nepoletí. Po příjezdu si mohou vychutnat služby letušek Singapore Airlines, zatímco jim naservírují pro aerolinky typická mezinárodní jídla. V nabídce bude i tzv. Peranakan (etnická skupina lidí narozená například v Singapuru se smíšenými kořeny) menu, které je speciálně sestavené singapurským šéfkuchařem Shermayem Lee.

Restaurace v Airbusub A380

Na doplnění zážitku budou zaměstnanci nosit uniformy, které se na palubě Singapore Airlines nosily v minulosti. Před jídlem se zákazníci mohou zúčastnit prohlídky Airbusu A380. Letecká společnost slibuje, že odhalí i některá soukromá místa, ke kterým většinou pasažéři nemají přístup. V ceně bude několik drinků a možnosti zábavy, včetně filmů a hudby.

Letadlo A380 Singapore Airlines

Restaurace A380 @Changi bude otevřena 24. a 25. října. Lístky byly v prodeji od 12. října v Kris Shopu.

Zdroj: Simple Flying

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru