Connect with us
Sledování letů na online mapě na stránce Flightradar24

Tipy

Všechna letadla živě na interaktivní mapě. Flightradar je velmi užitečný web

Všechna letadla živě na interaktivní mapě. Flightradar je velmi užitečný web

Zajímalo tě někdy kolik hodin jsi strávil v letadle, nebo kolik letů jsi za celý svůj život absolvoval? Nebo bys chtěl vědět kolik letadel se právě teď nachází ve vzduchu? Pro všechny nadšence létání, letadel a statistik tu mám skvělou stránku Flightradar24, která ukrývá několik užitečných funkcí.

Zaznamenávej si své lety díky Flightradaru

Chceš vědět kolik letů jsi nalétal za celý svůj život? Tuto a mnoho jiných funkcí ti nabízí tvůj profil na myflightradar. Stačí se registrovat a následně vyplnit datum a číslo letu. Stránka Flightradar za tebe pak doplní všechny ostatní údaje jako aerolinku, nebo typ letadla. Ty si můžeš doplnit detaily jako číslo a místo sedadla, nebo i účel letu. Nakonec se ti na hlavní stránce zobrazí přehledná statistika všech tvých letů. Umíš si tak snadno prohlédnout, se kterou aerolinkou jsi létal nejčastěji, kolik dní jsi strávil ve vzduchu, nebo dokonce kolikrát jsi obletěl Zemi.

Sledování letů na online mapě na Flightradaru

Dále ti Flightradar rovněž nabízí informace:

  • které měsíce, či dny v týdnu jsi létal nejčastěji
  • do které země jsi nejčastěji létal
  • kolik letů jsi absolvoval v konkrétním roce

Všechny informace z Flightradaru můžeš také sdílet se svými kamarády.

Sledování statistik online na Flightradaru

Flightradar24 má 3 hlavní funkce

Mapview

Napadlo tě někdy kolik letadel je právě teď ve vzduchu? Mnoho. Tuto situaci můžeš díky radaru letadel sledovat na interaktivní mapě, na které jsou vyobrazena všechna letadla, která jsou aktuálně ve vzduchu. Na každé si můžeš kliknout a zjistit informace o typu letadla, nebo odkud-kam letadlo směřuje a zda má zpoždění.

Sledování letů online na mapě Flightradar24

Multi-select

Kromě všech letadel, která se aktuálně nacházejí v provozu, můžeš na Flightradaru sledovat online i letiště. Tabulka zobrazuje i počet odletů následující týden, nebo i nejvytíženější linku. V online tabulce se také dozvíš do kolika zemí a letišť jsou provozovány lety z konkrétního letiště.

Sledováníletů na online mapě Flightradaru24

Delayview

Delayviews jsou na Flightradaru rozděleny do tří kategorií, podle toho zda jsou letadla bez zpoždění, s malým zpožděním, nebo s výrazným zpožděním. Na každý let si na online mapě můžeš opět kliknout a zjistit tak informace odkud kam letí, zda je pozdržený, o jaký typ letadla jde, jakou rychlostí se právě pohybuje. Také můžeš sledovat statistiku, jakou míru zpoždění má dané letiště, a k tomu náleží i tabulka letišť, která mají největší zpoždění.

Flightradar, snímek obrazovky online mapy

Na stránce Flightradar tak můžeš velmi jednoduše na online mapě sledovat nejen své lety, ale také lety svých známých a být tak informován o tom, kde se právě nacházejí.

V nabídce mají také přehlednou mobilní aplikaci, která ti může na tvých cestách posloužit.

Na webu Flightradaru si také dokážeš vyhledat seznam existujících letišť, letadel či aerolinek. Zkrátka je to zábavka aspoň na pár hodin. Hodí se ale i když se ti jen opozdí let.

Vyzkoušej Flightradar s některou ze svých příštích letenek

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Navíc s letenkami z Prahy od 5 590 Kč https://t.co/ZOnN16U5xC8 hodinami dozadu
Dominikánská republika v hlavní sezóně! Rezervuj letenky z Vídně za 13 990 Kč https://t.co/dvoLs3p90H9 hodinami dozadu
UŽ JEN DNES A ZÍTRA: Z Vídně do exotiky s Etihad Airways od 12 790 Kč https://t.co/mcpadgvpcT11 hodinami dozadu
Hurá na Seychely! Z Vídně s Etihad Airways od 12 790 Kč i s odbaveným zavazadlem https://t.co/JfPyi2EIxg11 hodinami dozadu
Výlety v Dubaji: Pelikán spouští jedinečné prohlídky města s průvodkyní https://t.co/UvFgsV6eea #novinky11 hodinami dozadu
Luxusní nabídka Etihad Airways: Seychely, Srí Lanka, Maledivy a další z Vídně od 12 790 Kč https://t.co/mcpadgvpcT3 dny dozadu
BLACK FRIDAY POBYT DNE: Malta s letenkou, hotelem a snídaněmi od 4 690 Kč https://t.co/ryTrXwstaR3 dny dozadu
30% SLEVA na luxusní byznys letenky: Cancún z Prahy za 35 790 Kč https://t.co/8LplXUnwWm3 dny dozadu
Chystáš se během zimy navštívit Španělsko? Vybrali jsme pro tebe TOP 10 zážitků https://t.co/60I9yWC4Ww3 dny dozadu
Madeira – ostrov květin a věčného jara. Leť z Prahy za 3 690 Kč https://t.co/kPdjtOW0PC3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru