Connect with us
Pláž na Zazibaru

Dovolené

All inclusive dovolená na Zanzibaru, v hotelu na pláži od 27 890 Kč

All inclusive dovolená na Zanzibaru, v hotelu na pláži od 27 890 Kč

Pokud jste milovníkem průzračné, křišťálově čisté mořské vody, palem a písečných pláží – Zanzibar je pro vás tím pravým místem! Užít si zde dovolenou už dávno není jen výsadou boháčů. V tomto tropickém ráji na vás čeká ten nejjemnější bělostný písek omílaný vlnami Indického oceánu, nádherné scenérie a hlavně klid a pohoda. Zanzibar by prostě mohl být i synonymem sousloví „perfektní dovolená“.

Reklama

V našem pobytovém balíčku máte snad vše, co si na dovolené člověk může přát. Stravování formou All Inclusive, hotel přímo na pláži, díky čemuž vás ukolébá každý večer harmonický rytmus vln a transfer z letiště do hotelu a zpět. V neposlední řadě pak zpáteční letenku z Prahy nebo Vídně. Letíte vždy pouze s jedním přestupem s 5* aeroliniemi Qatar Airways, které již několikrát vyhrály množství ocenění, včetně ocenění SKYTRAX za nejlepší aerolinie roku.

Vody Zanzibaru s loďkou a pláží v pozadí

Zanzibar a podmínky vstupu

Pro vstup na tanzanské území potřebujete víza, ale nemusíte si s nimi dělat starosti předem. V letadle vyplníte potřebné dokumenty se základními informacemi o cestě a po příletu zaplatíte 50 $. Pak následuje pasová kontrola a vyzvedmutí zavazadel. Nebo je možné si je zakoupit online.

Nepotřebujete ani test na COVID-19, ani nastoupit karanténu (po příletu do ČR se tomu bohužel nevyhnete), ovšem všichni cestující jsou povinni vyplnit před cestou vstupní formulář Health Surveillance Form a předložit jej při kontrole zdravotního stavu (Port Health) po příjezdu. V případě nouze způsobené zhoršením zdravotního stavu volejte na pohotovostní číslo 199 (uvádí Velvyslanectví České republiky v Kuvajtu).

Na Zanzibar s přestupem v Kataru

Katar zrušil pro české turisty vízovou povinnost. Osvobození platí v případě jednorázové cesty 90 dní, 180 dní v případě cesty opakované. Ovšem musíte bezpodmínečně letět na platný cestovní pas.

 • KAM? Reef & Beach Resort***, Zanzibar
 • KDY? Prosinec – Březen 2021
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň (lety jen s 1 přestupem)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, odbavené zavazadlo do 30 kg, ubytování v 3* hotelu na pláži s bazénem, All Inclusive strava, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Screenshot termínů dovolené na Zanzibaru

Paradise & Wilderness Global 1080p from elevenwebs on Vimeo.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru