Connect with us
Zadar

Evropa

Objev v létě kouzlo Středomoří s letenkami z Vídně do Zadaru za super ceny!

Objev v létě kouzlo Středomoří s letenkami z Vídně do Zadaru za super ceny!

Když se řekne Chorvatsko, vybaví se nám pláže s kamínky, koupání v křišťálově čisté vodě či starobylá města. Jedním takovým je i Zadar, přístavní město s příjemnou historickou atmosférou. Vydej se na procházky do jeho uliček. V restauracích ochutnáš středomořské speciality a na pobřeží si poslechneš unikátní Mořské varhany. Výhodné letenky do Zadaru teď hlásí Vídeň, a to v termínech od dubna do června.

Reklama

Akční letenky z Vídně do Zadaru

 • Odkud? Přímé lety z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Zejména duben až červen 2024
 • Příklad? Termín 13. až 16. května (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

K letenkám s odletem z Vídně přidáváme i jiné alternativy.

Zadar

Co vidět a zažít v Zadaru?

 • Zadar je historickým městem a jeho vzhledu výrazně dominuje opevnění. Hned za ním omývá břehy města Jaderské moře.
 • Centrum je plné nádherných kostelů, ale také kaváren a kvalitních muzeí.
 • Atrakcí Zadaru jsou Mořské varhany. Experimentální hudební nástroj a architektonický počin, který hraje podle rytmu moře – rozezní se podle toho, jak voda zaplavuje trubky a poté od nich zase ustupuje.
 • Za vidění stojí také nedaleké městečko Nin, kde budeš mít pocit, že ses vrátil/a o několik let zpět.

Podmínky vstupu do Chorvatska a návrat do ČR

Chorvatsko od cestujících nevyžaduje žádné vstupní podmínky související s koronavirem, a to již od května 2022. Stejně tak návrat do České republiky je bez omezení.

Zadar

Levné ubytování v Zadaru

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru