Connect with us

Asie

Z Vídně do Bangkoku, s EVA Air přímo a pohodlně za 12 990 Kč!

Z Vídně do Bangkoku, s EVA Air přímo a pohodlně za 12 990 Kč!

I přes svoji velikost je Bangkok víceméně destinací jen na pár dní. Jakmile se podíváš na hlavní buddhistické chrámy, ochutnáš některý z vynikajících a levných street foodů nebo zažiješ divokou párty v některém z kluků, budeš chtít navštívit i Thajsko mimo tuhle metropoli! Bangkok je pro tebe ale skvělou vstupní branou. Navíc máš teď k letence od EVA Air i 30kg odbavené zavazadlo.

Reklama
 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost EVA Air
 • Kdy? Prosinec – říjen 2020
 • Termín? Příklad 19. června – 1. července 2020
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2x příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo do 30 kg
 • NEPŘEHLÉDNI ani naše pobyty v Thajsku
Vídeňpřímý letBangkokpřímý letVídeň
10 hod 5 min11 hod 40 min
12 990

Co dělat a zažít?

A co doklady a očkování?

Do Thajska nepotřebujete vyřizovat víza, vycestujete jen na cestovní pas, který musí být platný ještě 6 měsíců mpo vstupu do země. Očkování řešit pravděpodobně nemusíte, to musí prokazovat jen cestující z endemických zemí (zpravidla je takovou zemí Africký kontinent) a jedná se o očkování proti žluté zimnici.

Naše tipy

Levné ubytování: Booking s Pelikánem

Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru