Connect with us

Evropa

New York v nejluxusnější economy class: Emirates od 9 999 Kč!

New York v nejluxusnější economy class: Emirates od 9 999 Kč!

Česi milují létání s Emirates, ale pokud chtějí letět z Prahy do New Yorku přes Dubaj, je to pomětně komplikované. I proto je nabídka letů z Vídně přes Miláno tak vyjímečná. Kroutíš hlavou? Tak čti dál a vše se dozvíš.

Reklama

Exkluzivně přes Pelikán si teď můžeš rezervovat letenky s odletem z Vídně a cestovat do New Yorku přes Miláno, kde nasedneš na obrovský Airbus A380 od Emirates a užiješ si všechny výhody létání s těmito špičkovými aerolinkami z Blízkého východu, Podívej se, co tě čeká.

Nasedneš ve Vídni

Emirates z Vídně nelétají do USA. Pelikán ale díky své novince (kombinovaným kalendářům) dokáže spojit i aerolinky, které spolu běžně nespolupracují. A tak jsme vytvořili kalendář, díky kterému ve Vídni nasedneš na křídla Wizz Air, případně Austrian Airlines a dopravíš se komfortně do Milána, na hlavní letiště Malpensa.

Jeden a půl dne v Milánu

Po příletu do Milána si převezmeš své zavazadlo a užiješ si jeden plný den v této italské metropoli. Přesun v Milánu jsme schválně nastavili na 1,5 dne, abys nemusel/a spěchat a aby následujícího letu Emirates měl/a co nejkrásnější zážitek.

Do New Yorku velkolepě

Po krátké návštěvě Milána začíná nejlepší čas téhle letenky. Přímý let s Emirates z Milána do New Yorku. Takže nasedneš na palubu létajícího doubledeckeru – obrovského Airbusu A380 Emirates a užiješ si zhruba 7-hodinový let s výbornými službami a do New Yorku dorazíš parádně naladěný.

Před odletem doporučujeme stáhnout si aplikaci Emirates. Můžeš si přes ni vyřídit online check-in, vybrat si sedadla a dokoupit speciální služby. Po celá čas vidíš přehledně celý interiér a neustále jsi informován o aktualitách týkajících se tvé cesty. Rychlé, přehledné a cool.

Budeš se cítit jako VIP host! Tak je možné charakterizovat palubní servis i v ekonomické třídě. Pohodlně se usaď a tvůj let může začít. Čeká tě výjimečná gastronomie, široká nabídka nápojů, několikachodové nemu a široká sedadla s velkým prostorem na nohy.

Budeš chtít přidat i dvakrát!

Menu je vybíráno s důrazem na destinaci, kam cestuješ. Takže cestou z Milána si pochutnáš na jedné dobrotě s cestou z New Yorku zase na jiném šmaku.

Samozřejmostí je klasický příbor a pitný režim podle tvého gusta. Nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů je stejně pestrá, jako kdybys zavítal do luxusnějšího baru. V novém sortimentu alkoholických nápojů najdeš víc než 18 míchaných nápojů – z nich si určitě vybereš, nebo už máš chuť na něco lehkého a svěžího, sladký chladivý koktejl nebo teplý nápoj, který ti zpříjemní let.

Velký displej, hodně zábavy

V Emirates má každý cestující ekonomické třídy k dispozici velký 13,3-palcový displej na sedadle naproti. Během letu tak můžeš sledovat filmy, seriály, poslouchat hudbu, hrát hry nebo dokonce sledovat živé fotbalové přenosy. Navíc, pokud si chceš nabít svůj mobil nebo tablet, po ruce máš USB port.

Je úplně jedno, že poletíš 12 km nad zemí zpříjemněnou rychlostí kolem 900 km/h, pokud si například fotbalový fanoušek, se živými sportovními přenosy v rámci systému Ice TV lite ti oblíbený zápas neuteče. Díky sportovním kanálům Sport 24 a Sport 24 Extra uvidíš to nejlepší například z oblíbené anglické Premier League či německé Bundesligy.

Internet zadarmiko

Milý bonus, s kterým jsme se zatím setkali u ekonomické třídy jen v Emirates, tě čeká hned po vzlétnutí. Každý cestující se může připojit On air Wi-Fi a získá bezplatně 20MB internetu. Stihneš tak poslat důležitý e-mail, napsat kámošem na WhatsAppe, nebo si udělat cool fotku či natočit krátkou insta story na Instagram.

Komfortní balíček také

Komfortní kosmetický balíček dostaneš i v ekonomické třídě. Stačí, když máš noční let a ten tě v případě této letenky čeká cestou zpět. Najdeš v něm produkty potřebné pro zubní hygienu, bambusové ponožky, špunty do uší nebo klapky na oči.

Konečná, vystupovat na JFK

Velkolepost zážitku si uvědomíš ve chvíli, kdy obrovský Airbus zůstane na newyorkském letišti JFK a ty si budeš přát, aby ten let trval ještě pár hodin. Ale vždyť cestou zpět to bude také super, no ne?

Každopádně, vybrat si můžeš ze tří variant:

  • Vídeň – Miláno (1,5 dne) – New York – Miláno od 9 999 Kč (KALENDÁŘ)
  • Vídeň – Miláno (1 den) – New York – Miláno (1 den) – Vídeň od 12 488 Kč (KALENDÁŘ)
  • Miláno – New York – Miláno za 10 490 Kč (KALENDÁŘ)
Klikněte pro komentář

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

POBYT DNE: 5* prodloužený víkend na Šumavě od 1 990 Kč https://t.co/izk5kVz18b1 dnem dozadu
Chorvatsko úplně otevře hranice pro občany 10 zemí včetně České republiky https://t.co/yTfzPHe9Pn #novinky2 dny dozadu
Austrian Airlines oznámily návrat. Létat začnou 15. června! https://t.co/m8mGvF7Lju #novinky2 dny dozadu
Které země můžete navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/1a2S4Ot4Le #novinky2 dny dozadu
Černá Hora otevře hranice začátkem června. Zatím pro vybrané země https://t.co/8JGaF0RDO6 #novinky2 dny dozadu
Kypr proplatí náklady na dovolenou, pokud návštěvníkovi zjistí COVID-19 https://t.co/nwx0k4blFk #novinky2 dny dozadu
Gondoly v Benátkách už opět jezdí. Italové se vracejí zpět k životu https://t.co/MHqTCjomkz #novinky2 dny dozadu
Ryanair hlásí masivní nárůst rezervací na červenec, lidi neodrazuje ani karanténa https://t.co/YdmzjDse6I #novinky2 dny dozadu
Wizz Air se potichu přesouvá z Dubaje do Abu Dhabi, vzlétne do 2 týdnů https://t.co/FJbTM8l71N #novinky3 dny dozadu
Techno a falafel. Jak si užít Berlín, když máš dvacet https://t.co/gIl4UyU9Qd3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru