Connect with us
Wizz Air

Asie

NOVÁ LINKA: Wizz Air začne létat z Vídně do Saúdské Arábie!

NOVÁ LINKA: Wizz Air začne létat z Vídně do Saúdské Arábie!

Maďarské aerolinky pokračují v rozšiřování své letecké základny ve Vídni. Od konce září 2022 začnou létat do Dammámu v Saúdské Arábii a jsou tak první nízkonákladovou společností, která spojí Schwechat s Dammámem.

Reklama

Linka bude létat 2krát týdně, a to vždy v pátek a pondělí. Nejlevnější letenky lze objednat od 3 892 Kč zpátečně. V ceně letenek od Wizz Air je vždy základní příruční zavazadlo (40 x 30 x 20 cm).

Wizz Air

Jak to vypadá v Saúdské Arábii? Kromě toho, že země měla na EXPO 2020 zřejmě nejoriginálnější a nejextravagantnější pavilon, je plná cestovatelských pokladů. Prohlédni si náš cestopis o Saúdské Arábii a zjisti více i o vstupních podmínkách.

Nové spojení do Dammámu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru