Connect with us
Kapské město

Afrika

Jihoafrická republika bez omezení: ke vstupu již netřeba očkování ani test

Jihoafrická republika bez omezení: ke vstupu již netřeba očkování ani test

Jihoafrická republika zrušila všechna dosud platná vstupní opatření. Od 22. června 2022 je tak možné přicestovat bez povinnosti prokázat se negativním testem či očkováním. Pokud by se ovšem situace týkající se pandemie COVID-19 zhoršila, nařízení budou opět obnovena.

Reklama

Rozvolňují se také vnitřní opatření. V uzavřených veřejných prostorách a hromadné dopravě již není nutné nosit roušky. Rovněž byly zrušeny limity počtu osob na shromážděních či veřejných akcích.

Akční letenky do Jihoafrické republiky

Kapské město

Zdroj: mzv.cz

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru