Connect with us
Velká Británie zkrátí karanténu ze 14 dní na 5

Evropa

Velká Británie dnes ruší všechna opatření týkající se vstupu do země

Velká Británie dnes ruší všechna opatření týkající se vstupu do země

Velká Británie dnes 18. března 2022 ruší všechna dosud platná vstupní omezení týkající se pandemie COVID-19. Změna platí pro očkované i neočkované.

Reklama

Konkrétně od 4:00 hodin místního času již není nutné se prokazovat jakýmkoliv testem, a to před vstupem ani po příjezdu. Rovněž neplatí povinnost vyplnit vstupní formulář (passenger locator form) a vyžadována není ani žádná karanténa.

Akční letenky do Velké Británie

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Zdroj: mzv.cz

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.9/5 - (112 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru