Connect with us
Velikonoce

Evropa

Velikonoční výprodej letenek od 397 Kč! Kde budeš slavit ty?

Velikonoční výprodej letenek od 397 Kč! Kde budeš slavit ty?

Snad neexistuje milovník cestování, který by neměl rád Velikonoce. Svátky, jež nám prodlužují víkend o celé dva dny, přímo volají po dalších dnech dovolené a plánu cesty. S tou druhou věcí ti hravě pomůžeme. Pelikán pro tebe totiž připravil VÝPRODEJ letenek s akčními termíny na duben a cenou začínající na parádních 397 Kč. Rezervuj co nejrychleji a naservíruj si tak svoji velikonoční nadílku s předstihem.

Reklama

V nabídce jsou letenky do celé Evropy. Sáhni třeba po Římě, Mallorce, Barceloně, Sicílii či něčem úplně jiném a zažij výhodný citybreak nebo dovolenou s vůní moře.

TOP letenky z výprodeje

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru