Connect with us

Letenky

Vancouver se slevou 50 %! Z Prahy aktuálně za 9 790 Kč

Vancouver se slevou 50 %! Z Prahy aktuálně za 9 790 Kč

Jeden z nejlepších světových hokejů, moderní metropole a divoká kanadská příroda. Přesně to vás čeká, pokud se vydáte do Vancouveru. Díky speciální akci nyní letenku pořídíte se slevou až 50 % za 9 790 Kč. Na výběr jsou přitom termíny od listopadu až do května 2020.

Reklama

Vancouver za 9 790 Kč

✈ odlet z Prahy ???? příruční zavazadlo ???? lis – kvě

Praha1 přestupVancouver1 přestupPraha
LondýnLondýn
9790

Víza do Kanady

Pro cestování do Kanady víza nepotřebujete. Bez čeho se ale neobejdete je elektronická registrace eTA. Máme pro tebe kompletní návod, se kterým si ji vyřídíš raz, dva.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru