Connect with us
Detail Šikmé věže v Pise.

Dovolené

POBYT DNE: Pisa z Prahy s 4* hotelem a snídaní od 3 690 Kč

POBYT DNE: Pisa z Prahy s 4* hotelem a snídaní od 3 690 Kč

Pisa. To znamená Šikmou věž, toskánské víno a velmi chutnou italskou kuchyni. Navíc je to velmi blízko nádherné Florencie nebo oblíbené rudé Boloně, kdybyste náhodou nedokázali vydržet jen na jednom místě. Jde o lednový termín, ale vůbec se nemusíte bát omrzlin jako u nás. V Pise bývá v tu dobu daleko nad nulou, a když budete mít malinko štěstí, celý den si budete moct užívat slunečních paprsků. A navíc se nebudete muset brodit skrz davy turistů. Sobě už jsem to prodala, jak jste na tom vy?

Reklama
 • KAM? Grand Hotel Bonanno****, Pisa, Itálie
 • KDY? 09.-11.01.2020
 • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování na dvě noci ve 4* hotelu, snídaně.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)

Pokoj Standard v hotelu Grand Hotel Bonanno.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  3.5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru