Connect with us
Turkish Airlines

Afrika

NOVÁ LINKA: Turkish Airlines začnou létat z Katovic a letenky pořídíš od 3 790 Kč

NOVÁ LINKA: Turkish Airlines začnou létat z Katovic a letenky pořídíš od 3 790 Kč

Spojení na Zanzibar, Mauricius, do Ománu, Cancúnu a mnoha dalších skvělých destinací se nám nově otevře z nedalekého letiště v Katovicích. Turkish Airlines odtud spouští linku do Istanbulu a tím pádem i do všech zmíněných exotických rájů s přestupem v této turecké metropoli. Letenky můžeš rezervovat již nyní od 3 790 Kč.

Reklama

V nabídce nepřehlédni Zanzibar, který teď pořídíš v akci za 11 990 Kč, nebo Mauricius za parádních 13 490 Kč. V ceně samozřejmě nechybí velké odbavené zavazadlo do 46 kg.

Akční nabídka Turkish Airlines z Katovic

Všechny letenky Turkish Airlines z Katovic

Turkish Airlines

Proč létat právě s Turkish Airlines?

Dopravce nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel Awards. Turecké aerolinie získaly prvenství v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě za rok 2022, mimo to si odlesly další tři ceny.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru