Connect with us
Turkish Airlines

Afrika

Výprodej letenek z Prahy s Turkish Airlines: Od Miami až po Tokio od 4 690 Kč

Výprodej letenek z Prahy s Turkish Airlines: Od Miami až po Tokio od 4 690 Kč

Tomu říkáme skvělý začátek dne! Turkish Airlines si totiž připravily parádní VÝPRODEJ LETENEK, ve kterém najdeš nejoblíbenější exotické destinace a rovněž místa slibující dobrodružství a jedinečné zážitky. Dubaj, Káhira, New York, Nairobi, Maledivy, Seychely, Srí Lanka, Bali a spoustu dalších teď pořídíš s odletem z Prahy už od 4 690 Kč. Letenky zahrnují špičkový servis i odbavené zavazadlo. S rezervací neotálej, akce totiž platí jen do zítra 5. října 2023 do 23:30.

Reklama

Pokud jsi už někdy letěl/a s Turkish Airlines, tak víš, že nabízí úžasný palubní servis a létají do cool destinací celého světa za velmi příjemné ceny. Tyto aerolinky jsou v cestovatelských kruzích často skloňovány jako jedny z nejlepších společností vůbec, a to bez ohledu na fakt, jestli letíš v byznys třídě nebo v ekonomické.

Akční letenky s Turkish Airlines

  • V nabídce jsou letenky s odletem z Prahy
  • Celkově je možné vybírat z termínů od listopadu do září 2024 (v souhrnu všech letenek)
  • V ceně letenek je let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadla, 30kg/46kg odbavené zavazadlo
  • Většinu letů absolvuješ v ekonomické třídě, ovšem v nabídce najdeš i několik byznys letenek

Nezapomeň na slevu: Vytvoř si v naší appce objednávku letenek nad 600 Kč, využij kód PECKYAPPKA a získej slevu 500 Kč

Istanbul

Jaké destinace jsou v nabídce?

Milovaná Asie

V asijské nabídce nesmí chybět oblíbené exotické stálice jako Filipíny, Maledivy, Srí Lanka, Thajsko, Indonésie či Dubaj. Nezapomínejme ale ani na Istanbul a Tel Aviv. A aby byl seznam letenek skutečně pestrý, máme zde Japonsko, Indii, Uzbekistán a Hongkong.

Vietnam

Prosluněná Afrika

Africké destinace v případě akce od Turkish Airlines zastupuje egyptské letovisko Sharm El Sheikh a Káhira. Současně je zde rovněž Jihoafrická republika, Etiopie, Keňa, Tanzanie či Seychely.

Zanzibar

Velikáni Severní Ameriky i poklady z jihu

Ze Severní Ameriky zde najdeš to nejlepší – New York a Miami, ale také exotické Mexiko v podobě Cancúnu.

New York

Proč si vybrat Turkish Airlines?

Turkish Airlines nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Jejich kvalitu dokonce ocenili i v prestižní anketě World Airline AwardsTurecké aerolinie dominovaly v roce 2023 zejména na evropské půdě. Získaly čtyři ocenění včetně vysoce konkurenčního titulu Nejlepší letecká společnost v Evropě.

Zdroj foto: Turkish Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru