Connect with us
Turkish Airlines

Koronavirus

Turkish Airlines přidají nové linky do USA, přibude Detroit a Seattle!

Turkish Airlines přidají nové linky do USA, přibude Detroit a Seattle!

Turkish Airlines odhalily plán přidat lety do dalších dvou míst ve Spojených státech. Letecká společnost tak reaguje na otevření hranic USA a pokračuje v rozšiřování své postpandemické nabídky. Zatím nebyly poskytnuty žádné další podrobnosti o nových linkách, stane se tak zřejmě za pár dní.

Reklama

Společnost Turkish Airlines má již ve Spojených státech rozsáhlou leteckou síť. S těmito dvěma novými linkami (a linkou do Denveru) bude společnost Turkish Airlines obsluhovat celkem 14 míst ve Spojených státech. Turecké aerolinky jinak létají přes Istanbul do Atlanty, Bostonu, Chicaga, Dallasu, Houstonu, Los Angeles, Miami, New Yorku, Newarku, San Francisca a Washingtonu.

Seattle je výborným dopravním uzlem pro Alaska Airlines (skupina Oneworld) a Delta Air Lines (SkyTeam) a další linky z Evropy, což může usnadnit cestování našinců do celé Ameriky.

Turkish Airlines

Turkish Airlines obnovily mezinárodní spojení z Istanbulu 10. června. 18. června přidaly přímé lety z 16 měst v šesti evropských státech do 14 tureckých míst, aerolinky se následně vrátily i do Vídně, kam létají dennodenně na křídlech oblíbeného Dreamlineru.

Před koronakrizí měly Turkish Airlines jednu z nejrozsáhlejších sítí na světě s 50 domácími a 246 mezinárodními destinacemi ve 123 zemích. Všechny komerční lety dopravce byly pozastaveny od půlnoci 4. dubna. Mezinárodní lety byly zastaveny ještě dříve, 28. března.

Očekává se, že Turkish Airlines budou jedněmi z prvních dopravců, kteří se vrátí ke kompletnímu letovému řádu. Významně tomu může pomoci vakcína a očkovanost obyvatelstva. Za rok od vypuknutí pandemie již letecká společnost přestavěla většinu své sítě tras.

Akční letenky Turkish Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru