Connect with us
Malta

Dovolené

TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 990 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury

TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 990 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury

Jestli s dovolenou čekáš až na podzim, máme pro tebe skvělý tip. Malta je totiž ideální destinací, kde si prodloužíš léto. Tajemné uličky Valletty, vůně čerstvých ryb v přístavu, procházky po pláži nebo vzpomínka na dětství v podobě vesničky Pepka námořníka? Poskládej si program podle sebe a vyber si pro to strategický výchozí bod. V článku najdeš seznam 5 nejoblíbenějších hotelů. Máme tipy jak pro fanoušky relaxu, tak pro aktivní dobrodruhy, kteří musí být stále v centru dění.

Reklama

Ubytuj se v hotelu s možností SPA

4* Solana Hotel & Spa

Resort Solana Hotel & Spa najdeš v severní části hlavního ostrova v centru Mellieha. Je tak skvělým bodem pro ty, kteří chtějí být ve spojení s městem, ale současně mít možnost strávit nějaký čas mimo pouličního ruchu. Největší ostrov Malty rovněž leží blízko ostrovů Gozo a Comino, kam určitě doporučujeme vydat se na výlet. Stejně tak to nebudeš mít daleko ani do slavné Popeye Village.

Pro dokonalý relax můžeš využít tamní SPA a wellness centrum. Dále máš ovšem k dispozici také restaurace, bazény včetně střešního či posilovnu.

Co zahrnuje dovolená v Solana Hotel & Spa?

 • Zpáteční letenku z Bratislavy nebo Vídně
 • 3-7 nocí v moderním městském hotelu
 • Polopenzi
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

Solana Hotel & Spa****​

Solana Hotel & Spa****​

3* Pebbles Boutique Aparthotel

Pebbles Boutique Aparthotel tě na dovolené zavede na pobřeží k přístavu Sliema, nedaleko historické Valletty. V rámci hotelu se můžeš těšit na střešní terasu s lehátky a vířivkou, bazény i restauraci. Zkrátka vše, co potřebuješ k oddechu a regeneraci. Jen těžko se odtud odchází, ale věř, že za branami hotelu na tebe čeká spousta krás.

Co zahrnuje dovolená v Pebbles Boutique Aparthotel?

 • Zpáteční letenku z Bratislavy nebo Vídně
 • 3-7 nocí v moderním hotelu
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

Pebbles Boutique Aparthotel***

Pebbles Boutique Aparthotel***

4* Maritim Antonine

Na dovolené v Maritim Antonine se stejně jako v případě první nabídky přesuneš do oblasti Mellieha, konkrétně poblíž pláže Mellieha Bay. Vydej se sem ráno a vychutnej si podzimní, a přece hřejivé sluneční paprsky. Kdyby ti však tato aktivita nestačila k úplnému pročištění hlavy, vyzkoušej exkluzivní hotelové SPA.

Kromě špičkového wellness centra v hotelu najdeš i restaurace, střešní terasu s panoramatickým výhledem, venkovní bazény či posilovnu.

Co zahrnuje dovolená v Maritim Antonine?

 • Zpáteční letenku z Bratislavy nebo Vídně
 • 3-7 nocí v krásném hotelu
 • Snídaně
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

Maritim Antonine Malta POKOJ

Maritim Antonine Spa

Buď v centru dění

3* hotel Sliema Marina

Přístav Sliema, který je umístěn přímo pod hotelem, bude tím prvním, co ráno uvidíš, když vyhlédneš z okna. V pozadí pak můžeš spatřit opevnění nedalekého hlavního města Valletta. Už je ti tedy asi jasné, že od centra budeš jen kousek. Valletta nadchne všechny milovníky historie. Za vidění stojí zejména chrám svatého Jana Křtitele.

K obchodům, kavárnám, restauracím, přístavu s trajekty či na autobusovou zastávku to je pěšky zhruba 5 minut. Když si ale od tohoto všeho budeš chtít na chvíli odpočinout, zamiř na hotelovou terasu s lehátky.

Co zahrnuje dovolená v Sliema Marina?

 • Zpáteční letenku z Bratislavy nebo Vídně
 • 3-7 nocí v městském hotelu na pobřeží
 • Snídaně
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

Sliema Marina​***

Sliema Marina​***

3* 115 The Strand Hotel & Suites

Tento hotel najdeš rovněž v části Sliema, tedy kousek od hlavního města Malty – Valletty. Ta je většinou prvním cílem všech turistů, což rozhodně není chyba. Její krása, která je patrná už na první pohled, není jen legendou. Připočti si k tomu všudypřítomný nádech tajemna a budeš u vytržení.

Z ubytování to máš na skok do okolních barů, případně i na autobus. Pro odpočinek je hostům k dispozici vířivka a restaurace s venkovním posezením.

Co zahrnuje dovolená v 115 The Strand Hotel & Suites?

 • Zpáteční letenku z Bratislavy nebo Vídně
 • 3-7 nocí v hotelu s výhledem na Vallettu
 • Snídaně
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

115 The Strand Hotel & Suites***

115 The Strand Hotel & Suites***

Jaké jsou podmínky vstupu na Maltu?

Malta se s platností od 25. července 2022 rozhodla zrušit všechna dosud platná vstupní opatření. Opět tam tak můžeme přicestovat zcela bez omezení, tedy bez potvrzení o očkování, překonání koronaviru či negativního testu.

Visit Malta

Návrat do České republiky

Ministerstvo zdravotnictví České republiky rozhodlo o zrušení všech platných vstupních opatření již 9. dubna 2022. Rovněž se tak vracíme zpět domů zcela bez omezení

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru