Connect with us
Letadlo TAP letenky na Madeiru do Ameriky

Novinky

TAP Air Portugal nabízí neomezenou letenku po Evropě

TAP Air Portugal nabízí neomezenou letenku po Evropě

Letecká společnost TAP Air Portugal nedávno spustila „Evropskou letenku“. Ta umožní jejím majitelům neomezeně létat mezi evropskými destinacemi a městy portugalskými největšími městy Lisabon a Porto.

Reklama

Tzv. Europe Flight Pass podléhá jistým podmínkám. Využít se nedá na domácí lety v rámci Portugalska. Je vhodný zejména pro cestovatele, kteří chtějí letět z Lisabonu do Porta nebo naopak.

Letenky se prostřednictvím neomezeného pasu dají rezervovat nejpozději tři dny před odletem. Změny a zrušení letu jsou povoleny nejpozději hodinu před odletem.

Nový produkt však nemá být dlouhodobou záležitostí. Zatím je naplánován do 15. prosince. Cena letenky na měsíc je 2 399 € za ekonomickou třídu a 3 399 € za business třídu. Při dvouměsíční platnosti se ceny pohybují na 3 399 € za ekonomickou a 5 399 € za business třídu, uvádí Simple Flying.

Dostupné akční letenky TAP

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru