Connect with us

Austrálie a oceánie

Tropický tichomořský ráj Tahiti z Prahy za 32 490 Kč!

Tropický tichomořský ráj Tahiti z Prahy za 32 490 Kč!

Tahiti – tropická idyla uprostřed Tichého oceánu. Když si představíme Francouzskou Polynésii, většina z nás si vybaví kýčovité pláže s bílým pískem a dřevěnými domky na vodě s dramatickou siluetou hory Orohena za nimi. A ono tomu tak i do jisté míry je. Pokud na světě existuje nějaký skutečný ráj, hledat byste ho měli právě zde. Co ovšem mnozí cestovatelé nevědí je fakt, že Tahiti není pouze destinací nekonečných bílých pláží, ale právě naopak, jeho pobřeží je z větší části černé.

Reklama

A teď si tam z Prahy zaletíš za 32 490 Kč! Čekají tě 2 přestupy – ve Frankfurtu a San Fransciscu! A v ceně máš i 23kg odbavené zavazadlo.

  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost United Airlines Inc.
  • Kdy? Leden – říjen 2020
  • Termín? Příklad 5. – 20. února 2020
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo


Co dělat a zažít na Tahiti

A co cestovní doklady na Tahiti?

Pokud cestuješ na méně, než 3 měsíce – potřebuješ cestovní pas, platný ještě 6 měsíců po návratu z Tahiti. A pozor, náš let (i většina dalších) letí přes západní země a pro mezipřistání budeš potřebovat autorizaci ESTA).

Naše tipy

Levné ubytování na Tahiti

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Levné ubytování na Tahiti teď zarezervuješ od 578 Kč/noc.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Nejrušnější letiště v Evropě je tento rok Charles de Gaulle v Paříži https://t.co/uZnsvtSi43 #koronavirus11 hodinami dozadu
Nejrušnější letiště v Evropě je tento rok Charles de Gaulle v Paříži https://t.co/uZnsvtSi43 #evropa11 hodinami dozadu
Létání je bezpečnější než návštěva obchodu s potravinami, tvrdí harvardská studie https://t.co/4sRr3rOXQl #novinky12 hodinami dozadu
Létání je bezpečnější než návštěva obchodu s potravinami, tvrdí harvardská studie https://t.co/4sRr3rOXQl #koronavirus12 hodinami dozadu
Kazachstan. Very nice! Zní nová kampaň, která láká turisty navštívit Boratovu rodnou zemi https://t.co/ZuxmRFn2Fn #novinky14 hodinami dozadu
TOP aktivity, které při návštěvě New Yorku nesmíte vynechat! https://t.co/wsZSmlUAIB15 hodinami dozadu
Kostarika ruší povinnost negativního testu při vstupu do země https://t.co/0BVSnLf6QP #koronavirus15 hodinami dozadu
Kostarika ruší povinnost negativního testu při vstupu do země https://t.co/0BVSnLf6QP #novinky15 hodinami dozadu
Po stopách hraběte Drákuly aneb kudy po Rumunsku https://t.co/1oLcdgutdO16 hodinami dozadu
Pasažéři z Velké Británie falšovali negativní výsledky testů, aby mohli odletět https://t.co/gfe3msy63L #koronavirus17 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru