Connect with us
Svatý Tomáš

Amerika

Panenské ostrovy: Exotický Svatý Tomáš z Vídně za 8 990 Kč

Panenské ostrovy: Exotický Svatý Tomáš z Vídně za 8 990 Kč

8 990 Kč za zpáteční letenku na Panenské ostrovy? Něco takové jsme tu dlouho neměli! Nabídku jsme vypelikánovali spojením letenek British Airways, American Airlines a Finnair. Cestou tam i zpět absolvuješ 2 přestupy a v ceně letenky máš 2 příruční zavazadla, což ti do takové exotiky bohatě postačí. Vybírat můžeš z termínů od ledna do března 2022, kdy je na ostrovech hlavní sezóna.

Reklama

Svatý Tomáš je hlavním ostrovem Amerických Panenských ostrovů a jednoznačně nejvíce rozvinutým z nich. Jak už jejich název napovídá, ostrovy jsou pod kontrolou USA a mají zvláštní status – nejsou jedním ze států USA, ale jejich obyvatelé mají americké občanství.

Akční letenka na ostrov Svatého Tomáše

  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecké společnosti British Airways, Finnair a American Airlines
  • Kdy? Leden – březen 2022
  • Příklad? Termín 17. – 28. ledna 2022 (MRKNI NA KALENDÁŘ)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 kusy příručních zavazadel (45 x 35 x 20 cm a 40 x 30 x 15 cm)
  • Přestupy: Cestou tam i zpět 2 přestupy (Londýn a Miami) s tím, že na cestě tam je delší přestup v Miami, takže bude čas na krátkou procházku po městě.
Letenka na Panenské ostrovy
Americké Panenské ostrovy
Americké Panenské ostrovy
Americké Panenské ostrovy

Letenky bez problémů – Pelikán proplatí stornopoplatky

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pelikán proplatí storno poplatky, stačí si zakoupit pojištění!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru