Connect with us

Letenky

SUPERLEVNÁ AMERIKA! Poslední místa do USA nyní už od 6 790 Kč

Ještě jste nestihli nakoupit levné letenky do USA? Nyní máte poslední možnost! Našli jsme pro vás 14 těch nejlevnějších letenek z Frankfurtu, Prahy i Vídně za MEGA ceny. V nabídce najdete jak letenky s příručním zavazadlem, tak rychlé přímé lety s Austrian Airlines nebo dokonce New York s nejlepšími aerolinkami Singapore Airlines za fantastických 9 990 Kč! Není na co čekat. Míst zbývá málo a zájem je veliký. ⏰

Reklama

KDY MÁM REZERVOVAT?

Letenky za tyto super ceny můžete rezervovat do úterý 7.8 (do 23:59)

JAKÉ DESTINACE MŮŽU REZERVOVAT?

✅ New York ✅ Los Angeles ✅ Miami ✅ Chicago ✅ Boston

SUPERLEVNÁ AMERIKA

???? Letenky do TOP amerických destinací ????

✅ poslední volná místa ✅ včetně TOP sezón ✅ odlety až do června 2019

REZERVUJTE OD 6 790 Kč

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru