Connect with us

Asie

2v1 letenka: Tokio a Řím už od 13 990 Kč (odlet z Prahy, 2 zavazadla)

Co mají společného Tokio a Řím? Moc toho není, jen co je pravda, jedno ale společné přece mají a je to právě tato super letenková kombinace. Jestli milujete Řím (kdo by ho taky nemiloval, že?) a vždy jste se chtěli podívat do Země vycházejícího slunce, zamilujete si i tuto nabídku. Nejmodernější město světa, Tokio, je nyní dostupné se super letenkami od 13 990 Kč. V nabídce jsou dvě letenky, jedna z nich obsahuje stopover na 2 dny, ta druhá zase na dny 3. Pobyt v Tokiu si určíš libovolně podle kalendáře volných termínů. Skvělé info je to, že v ceně letenky jsou i dvě odbavená zavazadla do 23kg.

Japonsko za super cenu:

1. Tokio + 2 dny v Římě za 13 990 Kč

???? listopad – červen

???? 2x23kg zavazadlo

REZERVUJTE ZA 13 990 Kč

2. Tokio + 3 dny v Římě za 14 290 Kč

???? listopad – červen

???? 2x23kg zavazadlo

REZERVUJTE ZA 14 290 Kč

Tokio. Jedno z nejrušnějších a nejmodernějších míst na světě, plné odvážné architektury a netradičních módních kreací. Místo, kde se snoubí vzdálená japonská kultura a západní styl života. Hlavní město Japonska Evropana překvapí úžasně propracovaným systémem hromadné dopravy, množstvím zelených parků, nejzábavnějšími videohernami široko daleko a zřejmě tu ochutnáte i to nejlepší sushi ve svém životě (a to klidně každý den). Kosmopolitní gastronomická scéna je tu tak ohromná, že vám na návštěvu všech kaváren a restaurací nebude stačit ani jeden celý život. Vždyť tolik Michelinských hvězd nenajdete nikde jinde na světě. A ještě jeden poznatek z Tokia. Úroveň bezpečnosti a čistoty je tu na velmi vysoké úrovni.

Řím je věčným městem. Nejúžasnějším na něm je to, že ho můžete navštívit i 3x za rok a vždy v něm objevíte něco nového, něco zajímavého. Budovy, které mají osobitý příběh, který psala století. Neskutečné jídlo, kterého se snad nikdy nenabažíme a množství milých lidí, kteří vám s radostí ukáží, že Řím může být nejkrásnějším místem, jaké kdy navštívíte. Jen pozor. Řím je vysoce návykový. Klidně se může stát, že se sem budete vracet čím dál častěji.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ8 hodinami dozadu
S Air France letíš do Ameriky i exotiky v nové kabině a se šampaňským v ruce https://t.co/8tregqaLIM #novinky8 hodinami dozadu
TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 490 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury https://t.co/rP7yvV7m7N12 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Budapešti letos nebudou. Důvod jejich zrušení tě překvapí https://t.co/lapVflfIxT #novinky12 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova od 8 990 Kč: aerolinky Saudia i zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ13 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU13 hodinami dozadu
10 nejlepších pláží v Emirátech. Dubaj, Abú Dhabí i Ras Al Khaimah https://t.co/3RtKaDAZEp13 hodinami dozadu
Tenerife: Tvá ideální dovolená na Kanárských ostrovech! https://t.co/M5RSpkFhh513 hodinami dozadu
Podzim na Kanárech! Rezervuj ostrov Gran Canaria od 3 094 Kč https://t.co/TvcLglM4WF14 hodinami dozadu
PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 7 290 Kč https://t.co/KXGlCBW9hR1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru