Connect with us

Cestopisy

Miluješ LEGO? Zamiluješ si i nové safety video Turkish Airlines!

Nejnovějším trendem v letecké dopravě už není jen předbíhání se, která letecká společnost má tu nejlepší business třídu. Hitem se stávají i tzv. safety videa, tedy snímky, které mají cestující informovat o všemožných důležitých prvcích a pravidlech bezpečnosti. Závody v kreativitě jsou v plném proudu a nejnovějším příspěvkem je video od Turkish Airlines, ve kterém si díky spolupráci s Warner Bros. zahráli LEGO postavičky. Jsme zvědaví, s jakým nápadem zareagují další aerolinky.

Reklama

Turkish Airlines safety video 2018


Už jsme tu měli safety videa od nových aerolinek JOON, postavy z Pána prstenů ve videu od Air New Zealand, snímek od America Airlines a pozadu nezůstali ani British Airways.

Jestli máš tip na podobné video, nebo jsi během letu viděl/a něco, co tě pobavilo, napiš nám to do komentu! 😉

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.9/5 - (7 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru