Connect with us

Asie

Srí Lanka z Prahy v hlavní sezóně za skvělých 13 550 Kč! (krátký přestup, 23kg zavazadlo)

Super zpráva pro všechny ty, kteří se chystají na Srí Lanku a chtějí ušetřit na letence. Letecká společnost Aeroflot přinesla tři zajímavé letenky do Asie, ze kterých nám se nejvíc líbí právě Srí Lanka, s příjemným krátkým přestupem v Moskvě, 23kg odbaveným zavazadlem a termíny na celou hlavní sezónu. Aeroflot má kompletně novou flotilu letounů, samozřejmostí je palubní servis a při přestupu přes Rusko není potřebné řešit víza (10 důvodů, proč s nimi letět jsme zahrnuli v samostatném článku).

Reklama

Srí Lanka za 13 550 Kč

???? říjen 2018 – březen 2019

✅ 23kg odbavené zavazadlo

LETÍM NA SRÍ LANKU

Kdy cestovat na Srí Lanku

Nejvhodnější dobou na dovolenou na Srí Lance je období od ledna do dubna. Pravděpodobnost výskytu srážek je v tyto měsíce minimální ať už na západním a jižním pobřeží, tak v horách. Na východní pobřeží a jižní pláže se můžete vydat i od června do září. Dešťové srážky jsou v tyto měsíce jen občasné, oceán ale není úplně klidný a písek z pláží je na mnohých místech smýván do oceánu.

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Proč milujeme Srí Lanku

Srí Lanka je naprostým dovolenkovým rájem. Ostrov je menší než Irsko, najdete na něm ale vícero klimatických pásem, pláže s jemný pískem, čajové plantáže, kvůli kterým sem připlavaly stovky britských kolonistů, ale i buddhistické chrámy nebo národní parky se slony. Srí Lanka je neuvěřitelně rozmanitá a dokáže nabídnout o mnoho víc, než klasická luxusní dovolenková destinace s kvalitními resorty, dobrými službami, nicméně bez jakýchkoliv aktivit nebo památek kolem. My vám Srí Lanku doporučujeme v tom případě, že máte rádi: nekonečné pláže, surfování, nízké ceny, kvalitní čaj a vynikající jídlo.

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Proč se vyplatí Aeroflot

Disponují novými letouny, létají na čas, umožňují bezplatný výběr sedadla a pokud například létáte v business třídě, nabízejí skutečně špičkový servis. Létají do nejoblíbenějších destinací Asie a díky strategické poloze Moskvy a krátkým přestupům je Aeroflot rychlou volbou pro cestování do Asie. Ještě jste s nimi neletěli? Takto to například vypadá v ekonomické třídě.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru