Connect with us

Cestopisy

10 důvodů, proč si vybrat pro svůj let Aeroflot

Plánujete dalekou cestu a chcete mít jistotu, že do své dovolenkové destinace dorazíte pohodlně, bezpečně a na čas? Jednou z kvalitních možností je i ruský Aeroflot a v následujících řádcích vám řekneme proč.

Reklama

1. Mladý letecký park

Letecká společnost Aeroflot disponuje jednou z nejmladších letek na světě s průměrným stářím letadla 4,3 roku tvořenou převážně letouny Boeing a Airbus.

2. Občerstvení a nápoje zdarma

Na rozdíl od lowcost dopravců máte u Aeroflotu jistotu občerstvení a nápoje zdarma a to na všech jeho letech, bez ohledu na cenu letenky. U letů delších 3 hodin máte navíc možnost si bezplatně objednat speciální jídla a to i s ohledem na vaše zdravotní, náboženské či jiné stravovací návyky. Nechybí ani podávané víno a to na linkách do Hanoje, Ho Chi Minhova města, Pekingu, Hongkongu, Soulu, New Yorku, Washingtonu, Los Angeles, Miami, Tokia nebo Male.

Občerstvení na palubě Aeroflotu

3. Bezplatná přeprava zavazadel

Při letech s leteckou společností Aeroflot a bez ohledu na cenu letenky máte vždy v ceně minimálně 1 kus 10kg příručního zavazadla + 1 odbavené zavazadlo do hmotnosti 23 kg. Při letech do Dillí, Pekingu, Šanghaje, Hanoje nebo Ho Chi Minhova města jsou to zavazadla dvě.

4. Výběr sedadla zdarma

Ve všech přepravních třídách si můžete vybrat sedadlo a to bez ohledu na cenu letenky. U restriktivních tarifů je potřeba sedadlo vybrat 24 před odletem, pro rodiny s miminkem na letišti před odletem (pro tyto cestující jsou sedadla blokována).

5. Business class křesla v konfiguraci 2+2

Na krátkých linkách do 6h letu oceníte pohodlnější a širší sedadla s většími rozestupy než je tomu v ekonomické třídě. Při letech nad 6h jsou sedadla uspořádána v konfiguraci 2+2+2 a lze je sklopit do vodorovné polohy, pro co největší komfort z cestování.

Sedadla v letadle

6. Nejlepší volba pro cestování v Ruské Federaci

Díky nejhustší síti linek, destinací a vlastních kanceláři je cestování s Aeroflotem nejen v této oblasti nejlepším způsobem. Vyberte si z mnoha možných leteckých spojení a cestujte pohodlně bez zbytečného čekání na navazující lety.

7. Nejrychlejší cesta do Asie

Díky strategické poloze Moskvy a krátkým přestupům je Aeroflot výbornou volbou pro cestování do Asie.

Aeroflot na ranveji

8. Stabilní ekonomické zázemí

Letecká společnost Aeroflot patří mezi nejstabilnější aerolinky. Nemusíte se tedy obávat, že vaše lety budou zrušeny z finančních důvodů.

9. Bezpečnost

Aeroflot dbá na bezpečnost svých linek a i proto získal 7 hvěz ze 7 možných v hodnocení Airline ratings. Stejně tak společnost získala 4* ocenění podle SkyTrax za kvalitu služeb. Obě tato hodnocení jsou zárukou bezproblémových letů, při kterých bude o vás komfort postaráno.

Letušky letecké společnosti Aeroflot

10. Přestupy bez víz

Při letech s přestupy kratšími než 24 hodin není potřeba vízová povinnost, vyjma letů do Beloruska a zpět při cestě na 2 letenky. Při vaší cestě za asijskou dovolenou vám tak odpadnou zbytečné starosti.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci,při objednávce letenky na Pelikan.cz zadej slevový kód PECKYAPPKA a máš to o 250 Kč levnější.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
2 komentáře

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Co je to – oštěpek na lyžích v dřevěném domku? ZAKOPANÉ! https://t.co/hVopsBKGmp2 dny dozadu
Exotický ostrov Réunion už od 8 490 Kč! (refundovatelné letenky) https://t.co/qmGITlVJb2 #letenky2 dny dozadu
Exotický ostrov Réunion už od 8 490 Kč! (refundovatelné letenky) https://t.co/qmGITlVJb22 dny dozadu
Kam na test na COVID-19? Vše o odběrových místech v ČR https://t.co/tSr66ZwJF5 #koronavirus2 dny dozadu
Dej šanci Polsku! Dovolená v Zakopaném od 2 290 Kč https://t.co/yw5LFZMmgu2 dny dozadu
Bezpečné země cestovatelského semaforu: vše co je třeba vědět o vstupu a tranzitu https://t.co/j6uLo54JpG #koronavirus2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus2 dny dozadu
Krypta katedrály Notre Dame je první částí, kterou po požáru otevřeli návštěvníkům https://t.co/PVy4EI2q9B #novinky3 dny dozadu
Pobyt ve 4* hotelu s neomezeným vstupem do welness od 3 590 Kč https://t.co/f9PPKHNepn3 dny dozadu
Pro návrat z rizikové země nezapomeň vyplnit formulář (odkaz v článku) https://t.co/9ETCU1O2tw #novinky3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru