Connect with us
Letadlo Singapore Airlines v nebesích

Asie

Luxusní nadílka Singapore Airlines! Chyť Maledivy nebo Thajsko od 12 490 Kč

Luxusní nadílka Singapore Airlines! Chyť Maledivy nebo Thajsko od 12 490 Kč

Jestli sis už svoji mikulášskou nadílku stihl/a spořádat, nevadí. Díky parádní nabídce Singapore Airlines na to okamžitě zapomeneš. Vychutnej si jejich 5* servis cestou na Maledivy či do Thajska. Letenky z Prahy nebo Mnichova teď můžeš mít už od fantastických 12 490 Kč.

Reklama

Bangkok se Singapore Airlines

Se Singapore Airlines se dostaneš do Bangkoku buď z Prahy od 12 490 Kč, nebo z nedalekého Mnichova za 12 990 Kč. Letenky můžeš rezervovat v termínech od ledna až do října 2022 a v ceně máš i 25kg odbavené zavazadlo. Co se týče přestupů, tak letenka z Mnichova má jen jeden v Singapuru. Cestou z Prahy tě čeká ještě přestup navíc ve Frankfurtu nebo Mnichově.

Bangkok

Bangkok by se dal definovat jako živé a chaotické město, v němž ale najdeš i místa, která budou oázou klidu a pokoje. Mezi ně patří například slavné chrámy Wat Arun (chrám svítání), Královský palác či chrám Wat Phra Kaew. Určitě zde navštiv i plovoucí trhy. Ale víc ti doporučí náš redaktor, který vytipoval řadu věcí, které ti z návštěvy Bangkoku udělají nezapomenutelný zážitek.

Thajsko 1. listopadu zařadilo Česko mezi méně rizikové země a očkovaní cestující jsou tak osvobozeni od povinné karantény. Podmínkou vstupu je negativní PCR test, ne starší 72 hodin. Poté je třeba absolvovat 1 noc v karanténním hotelu SHA+ nebo AQ a počkat na výsledek PCR testu, který bude proveden po příletu do země.

Bangkok

Phuket se Singapore Airlines

Phuket můžeš rezervovat v období od března do června, další termíny najdeš ještě v měsících září a říjen. I u těchto tarifů máš k dispozici zavazadlo do 25 kg a dva přestupy – v Mnichově nebo Frankfurtu a v Singapuru.

Phuket

Phuket nabízí tolik rozmanitosti, že nebudeš vědět, kam dřív. Zejména je známý pro své perleťově bílé pláže, ale ani ty nejsou stejné. Vybrat si můžeš od luxusních záležitostí s nádhernými resorty a plážovými kluby až po klid, na který narazíš na jihu ostrova. Za párty a bohatým nočním životem se zase jezdí na pobřeží Patong. Atmosféru se pak vydej nasát k chrámu Wat Chalong nebo k Velkému Buddhovi. Pro váhavé jsme sepsali ještě 15 důvodů, proč toto místo nejde nemilovat.

Phuket

Maledivy se Singapore Airlines

Singapore Airlines pro tebe mají Maledivy s termíny i na hlavní sezónu, na výběr je období od března do června a od září do října. Letenka z Prahy zahrnuje přestup v Mnichově nebo Frankfurtu a v Singapuru. Při odletu z Mnichova tě čeká už jen jeden přestup v Singapuru. Stejně jako u ostatních letů se i na Maledivy můžeš sbalit do 25kg zavazadla.

Maledivy

Maledivy, to jsou pláže s bílým pískem a azurově čistá voda. Sestávají z mnoha malých ostrovů, které leží sotva pár metrů nad mořem, a nabízí to pravé místo k relaxaci. Čeká na tebe pestrý podmořský svět plný barevných ryb a korálů. Seznam se s tímto fascinujícím podmořským světem během dovolené.

Maledivy od cestujících při vstupu vyžadují pouze negativní test na COVID-19, který není starší 96 hodin před odletem (platí i pro očkované), a další náležitosti, jako platná letenka či zdravotní prohlášení odeslané 24 hodin před odletem na dovolenou.

Maledivy

Akční nabídka Singapore Airlines

Proč letět do exotiky se Singapore Airlines?

 • Pyšní se statusem 5* aerolinek.
 • Má jednu z nejpohodlnějších ekonomických tříd vůbec – dostatek místa, i malý balíček nejnutnějších drobností, jako pasta či zubní kartáček.
 • Po celou dobu letu tě bude bavit zábavní systém KrisWorld. K dispozici budeš mít 11palcový monitor (přitom nepotřebuješ vlastní sluchátka).
 • Bude ti zde chutnat. Kuchaři se totiž při výběru ingrediencí dostávají pod tlak, aby jídlo chutnalo i ve vysoké nadmořské výšce, která ovlivňuje naše chuťové pohárky.
 • A to vše nakonec doplněno úžasným personálem!

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Pojištění STORNO nově pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % storno poplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu, resp. jejich epidemiologickou situaci.

 • U všech jiných oprávněných důvodů, jako je například nemoc, úraz, rozvod, výpověď a podobně, POKRÝVAJÍ obě pojištění 90 % storno poplatků.
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru