Connect with us
Saudia Airlines

Asie

Aerolinky SAUDIA posilují spojení z Vídně do Džiddy, budou létat 4krát týdně

Aerolinky SAUDIA posilují spojení z Vídně do Džiddy, budou létat 4krát týdně

Saúdskoarabské aerolinky SAUDIA zveřejnily zimní letový plán, který počítá namísto jednoho pravidelného spojení z Vídně rovnou se čtyřmi. To poskytne velkou flexibilitu pro české cestující, zejména ty z Moravy směřující s touto leteckou společností do Asie.

Reklama

Od konce října 2022 tak bude dopravce létat na lince Vídeň – Džidda čtyřikrát týdně. Uděje se tak vždy v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli.

Připomínáme, že s touto společností je možné letět velmi levně do Thajska, Indie, Malajsie, ale také na Filipíny či Maledivy. Cena zpátečních letenek začíná na částce 8 990 Kč.

Akční letenky SAUDIA

Proč letět s aerolinkami Saudia?

Saudia patří mezi špičkové blízkovýchodní aerolinky. Nás na první pohled zaujala zejména nová letadla, dostatek prostoru na nohy již v ekonomické třídě včetně opěradel nohou, famózní jídlo a několik dalších detailů, jako například bezplatný amenity kit (komfortní balíček s kosmetikou).

Někoho sice nepotěší, že aerolinky na palubě nepodávají alkoholické nápoje, ale tato letecká společnost to brilantně nahrazuje nabízenými gastronomickými zážitky a výborným servisem během celé cesty.

Saudia

Saudia

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru