Connect with us

Koronavirus

Ryanair a jeho návrat na pražské letiště. Vzlétnout chce už koncem června

Ryanair a jeho návrat na pražské letiště. Vzlétnout chce už koncem června

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair předevčírem oznámila obnovení svého provozu na Letišti Václava Havla Praha. Vzlétnout chtějí už koncem června.

Reklama

Koncem května jsme vás informovali, že ve chvíli, kdy dopravce oznámil svůj návrat na nebe, zaznamenal masivní nárůst rezervací.

Podle letního letového řádu, který je naplánován na letošní rok, nabídne společnost více než 20 pravidelných spojení z či do Prahy již od 1. července 2020. Ovšem vybraná spojení začnou aerolinky provozovat už během posledního červnového týdne.

Na oficiálních webových stránkách společnosti Ryanair je možné najít podrobnosti týkající se jednotlivých linek, frekvencí, časů jednotlivých letů s možností rezervovat samotné letenky. O linkách, které jsou již v provozu, na svých stránkách informuje pražské letiště.

Zdroj: prg.aero, ryanair.com

Akční letenky společnosti Ryanair

Celá nabídka letenek

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru