Connect with us

Koronavirus

Ryanair hlásí masivní nárůst rezervací na červenec, lidi neodrazuje ani karanténa

Ryanair hlásí masivní nárůst rezervací na červenec, lidi neodrazuje ani karanténa

Ryanair informoval, že od chvíle, kdy oznámil návrat na nebe, zaznamenal masivní nárůst rezervací na červenec. „Během víkendu jsme zaznamenali velký nárůst rezervací na našich letech do Španělska, Portugalska a Itálie, a zdá se, že tento týden tento trend pokračuje,“ pochlubil se generální ředitel Ryanairu O’Leary. Kapacity červencových linek se již nyní podle jeho informací pohybují okolo 50 až 60 procent.

Reklama

Rezervace podle jeho slov výrazně stoupají zejména ve Velké Británii, což je zvláštní, protože země plánuje 8. června zavést 14denní karanténu pro cestující do země.

O’Leary uvedl pro agenturu Reuters, že je přesvědčen o tom, že Irsko i Spojené království v příštích týdnech buď zruší svůj karanténní plán, nebo zavedou alternativní program. Pro britské aerolinky to totiž bude nezbytné pro postupný restart služeb.

V současnosti společnost Ryanair provozuje okolo 20 tras. Některé jsou spuštěny několikrát týdně, jiné fungují denně.

Irská nízkonákladová letecká společnost doufá, že od 1. července bude provozovat kolem 1 000 letů denně. Velké množství cest povede z největšího centra letecké společnosti v Londýně Stansted a také domovské základny v Dublinu.

Ryanair před týdnem oznámil, že stahuje značku Lauda z Vídně, ale nadále bude létat z Vídně pod vlastním jménem.

Akční letenky Ryanair na léto

Zobrazit další akční letenky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru